We weten al een tijdje dat Netflix aan een videogameversie van Squid Game sleutelt. Uit een brief aan aandeelhouders kunnen we nu afleiden dat dit spel nog dit jaar zou moeten uitkomen. Meteen ook goed nieuws voor wie al lang uitkijkt naar het tweede seizoen van de gelijknamige tv-reeks: de videogame zou tegelijkertijd met dit seizoen op ons losgelaten worden.
Beiden moeten dus ten laatste in december verschijnen. Een precieze releasedatum blinkt vooralsnog uit door zijn afwezigheid, maar zou in principe niet al te lang meer op zich mogen laten wachten. Wordt dus absoluut vervolgd.
Fall guys in een nieuw jasje en je hebt volgens mij goud in handen
Ben benieuwd
Battle royale wordt ook echt lekker uitgemolken. Ik hou het liever bij een game modus als “free for all”, waarin iedereen echt gelijke kansen heeft tegen elkaar in 1 game.
Een potje warzone en de “winnaar” heeft gelijk een grote mond. Maar ja, laatste keer dat ik dat speelde was toen het amper uit was met mw2