Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii is ietwat goedkoper dan een standaard AAA-game

De Yakuza-franchise (die nu eigenlijk ‘Like a Dragon’ heet) krijgt volgend jaar op 28 februari een nieuwe spin-off in de vorm van Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii. Centraal staat ‘Mad Dog’ Goro Majima die ditmaal om één of andere reden strandt in Hawaii en daar dan maar even de piraat gaat uithangen. Het klinkt voor ons alleszins als een geweldige premisse en je kan nu al jouw pre-order plaatsen.

Goed nieuws: in tijden waarin games 70 of zelfs 80 euro kosten, zal deze spin-off ietwat goedkoper zijn. Voor de standaard editie moet je namelijk €59.99 neerleggen en voor de deluxe editie is dit €74.99. Plaats je een pre-order? Dan komt Ichiban jouw crew vervolledigen en je krijgt een speciale outfit erbij. Bij de deluxe editie horen nog een hoop extra’s en dit is wat je bij die editie krijgt:

[DELUXE EDITION CONTENT]

■ LIKE A DRAGON: PIRATE YAKUZA IN HAWAII base game

■ LEGENDARY PIRATE CREW PACK

– Strongest Pirate Crew Set

– Enthusiastic Supporters Set

■ LEGENDARY OUTFIT PACK

– Legendary Character Special Outfit Set

– Special T-Shirt Set

■ SHIP CUSTOMIZATION PACK

– Kazuma Kiryu Special Ship Customization Set

– Ichiban Kasuga Special Ship Customization Set

– Daigo Dojima Special Ship Customization Set

– RGG Studio Special Ship Customization Set

■ EXTRA KARAOKE & CD PACK

– Extra Karaoke Song

– CD Collection Set

  1. Anoniem-9538's avatar

    Super nieuws, was nog een beetje aan het twijfelen, maar nu ga ik hem gelijk op dag 1 kopen. Yakuza games zijn gewoon super leuk om te spelen.

    0
  2. User  avatar
    887 XP

    Ben wel klaar voor een nieuw rondje baka mitai in een nieuwe karaoke bar.

    0
  3. Anoniem-1246's avatar

    Dus dat is gewoon een normale prijs voor een goede game.
    We moeten stoppen met het normaliseren van die belachelijke plus prijzen voor games!

    0
  4. Anoniem-9514's avatar

    @Anoniem-1246: zijn games duur? Ja dat zijn ze, maar feitelijk zijn games van af het begin van de euro tot eind 2023 in verhouding met de prijs van voor de euro (ja ik houd rekening met inflatie) eigenlijk spot goedkoop geweest.

    En laten we geen eerlijk tegen elkaar zijn gaming is luxy hobby is het eigenlijk altijd geweest.

    0
  5. User  avatar
    887 XP

    @Anoniem-9514: yup, weet nog dat ik in de gulden tijd omgerekend soms al 60 euro voor een spel betaalde. Hobbies zijn nou eenmaal duur. De playstation 2 koste op release ook 1000 gulden volgens mij. Zo’n 450 euro.

    0
  6. Anoniem-2424's avatar

    @Kuroda: alsjeblieft gebruik toch een een correctie tool. 22 jaar later kan je niet simpel meer omrekeken(delen of vermenigvuldigen met 2,2)

    https://www.inflatiecalculator.nl/

    Ik heb het voor je uitgerekent en de ps2 is 950euro

    0

Meer Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii

Meer