Voor een game die nog geen twee weken heeft bestaan, hebben wij hier op de redactie onderhand meer tijd besteed aan het schrijven van artikelen over de titel, dan dat hij live was. Concord: the gift that keeps on giving. De hele gênante vertoning rondom deze titel probeert Sony met man en macht uit te wissen, maar het houdt niet op. Als je dacht dat een post-mortem aflevering in de nieuwe Amazon Prime-serie ‘Secret Level’ nog niet genoeg was, wacht dan maar even tot je hoort wat de inhoud is.
Concord was bedoeld als een live service titel en zou door de jaren heen steeds meer content krijgen. Blijkbaar wilde Sony de serie Secret Level gaan gebruiken als een soort reclame voor wat er nog moest gaan komen, want de teaser trailer voor de Concord-aflevering die op het X-account van Secret Level is geplaatst bevat geen enkel bekend gezicht. Niet dat de karakters in Concord nou écht memorabel waren, maar al deze figuren hebben wij nog niet eerder gezien.
Wat blijkt: Concord zou nog een derde crew erbij gaan krijgen en die zou met de aflevering van Secret Level uit de doeken worden gedaan. Het is al gênant genoeg dat je peperdure live service game het nog geen twee weken weet uit te houden. Nog erger is uiteindelijk dat er nieuwe content getoond wordt die nooit het levenslicht zal zien, en de vraag is nog maar of het qua context aansluit gezien het verhaal van de game ook niet langer doorgaat.
Wat n gedrocht
Ben erg benieuwd naar Secret Level in z’n geheel als anthologie 🙂
400 Miljoen dollar, acht jaar ontwikkelingstijd en offline gehaald na 2 weken…
Misschien dat de boodschap nu een keer binnenkomt.
Go woke.. go broke
@Anoniem-5119:
Ze zijn niet “broek” slappe.
@Anoniem-5119: Mwah niet helemaal he. Project was al gaande voordat Sony de studio en project overnam. Daarvoor vielen ze on een ander bedrijf die 250 miljoen budget had.
@Anoniem-7725:
*edit: “broke”
:’)
@Anoniem-1221:
Auw, pijnlijk feitje voor de haters.
Goed bezig.
Aan deze flop kunnen de eindgebruikers nu meebetalen…
De main crew is al nieuw voor de meeste mensen. Al zou je de hele cast vervangen dan zouden niet veel mensen het merken
@Gerard_Ingrid:
Welke eindgebruikers?
Dat hele woke gebeuren stoorde me niet. Ik merkte het niet eens op tot mensen er over begonnen. Erger vond ik dat de eerste teasers het deden lijken op een mooie scifi singleplayer avontuur. Tot ik de beelden zag. “Is DIT het? Beetje knallen à la Overwatch?” dacht ik. Dat was zo’n afknapper zeg.
@Anoniem-1221: wat verschil maakt dat? De game heeft in totaal meer dan 400 miljoen gekost? Of dat nu alleen geld was van sony of verspreidt over 2 bedrijven verandert niks aan de kost
@Anoniem-7272: dit is geld dat sony moet recuppereren. Dus ze gaan wrss andere zaken duurder maken etc…
@Anoniem-5119: ain’t woke, you broke
Weg met deze troep.
Get Woke, Go Broke Sony! Hard voor jullie!