Het lijkt erop dat we niet lang meer hoeven te wachten op de nieuwe game van Hazelight Studios, de ontwikkelaar van onder andere It Takes Two en A Way Out. Volgens een artikel van het franse Dealabs zou de game op 6 maart 2025 uit moeten komen.

De releasedatum is nog niet officieel bevestigd. Dealabs heeft eerder ook de titel van de game gelekt, nadat we een teaser te zien kregen van maker Josef Fares waarin de titel ‘S**** ******N’ naar voren kwam. Fares zei bij dit bericht in oktober dat hij niet kon wachten tot hij de game binnenkort kon laten zien. Er is dus geen reden om te geloven dat de genoemde releasedatum niet klopt. Volgens het artikel zal de game uit de doeken worden gedaan tijdens The Game Awards, die 12 december plaatsvindt. Dit lijkt ons een reële verwachting, aangezien de game over ongeveer 3 maanden uit zou moeten komen.

Er zijn nog zo goed als geen details naar buiten gebracht over de aankomende game maar we zijn redelijk bekend met de titels die Hazelight Studios heeft uitgebracht. We verwachten dat de nieuwe titel net als de eerdere games een indrukwekkende coöp ervaring zal brengen en dat ze niet van dit concept zijn afgestapt. Toch is het even afwachten tot we wat concretere informatie krijgen.