Volop actie in nieuwe Dying Light: The Beast trailer

blank

Nadat Techland Dying Light 2 uitbracht, hebben ze die game van verschillende updates en nieuwe content voorzien. Ook zijn ze bezig gegaan aan Dying Light: The Beast, wat een standalone zombieavontuur is.

Deze game werd eerder dit jaar aangekondigd en vannacht tijdens The Game Awards heeft de titel weer van zich laten zien. In de onderstaande trailer krijgen we meer actievolle beelden van Dying Light: The Beast, dus check het zeker even.

Dying Light: The Beast is een standalone zombieavontuur. In het postapocalyptische Castor Woods zijn er 13 jaar lang experimenten op je uitgevoerd. Nu ontsnap je om wraak te nemen op je ontvoerders. Maar er staat meer op het spel. Hoewel het gebied niet meer zo dichtbevolkt is als vroeger, zijn er nog steeds groepen, mensen en talloze verschrikkingen. Sommigen vragen om hulp, anderen willen je vermoorden. En kijk uit voor het mysterieuze wezen dat van de bossen zijn jachtgebied heeft gemaakt.

De ontwikkelaar heeft ook bekendgemaakt dat Dying Light: The Beast in de zomer van 2025 zal verschijnen. De game komt dan uit voor de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S en pc.

  1. User  avatar
    433 XP

    Oeioeioeiii lekker

    0
  2. Anoniem-9411's avatar

    YES !

    0
  3. Anoniem-5695's avatar

    Geweldig, en die muziek, man dat is gewoon Kunst!

    0
  4. Anoniem-8520's avatar

    Eindelijk, zo had Dying Light 2 moeten zijn vanaf de start

    0