Bandai Namco en Rebel Wolves zullen op 13 januari The Blood of Dawnwalker onthullen

blank

Een groep ontwikkelaars die eerder hebben meegewerkt aan The Witcher 3 zijn een eigen studio gestart: Rebel Wolves. Deze ontwikkelaar werkt al geruime tijd aan The Blood of Dawnwalker en op 13 januari gaat uitgever Bandai Namco daar meer van laten zien.

Op de genoemde datum om 22:00 uur ’s avonds, zal de officiële onthulling plaatsvinden en die wordt via Twitch uitgezonden. Het duurt nog een paar weken, maar als je interesse hebt kun je het beste deze datum in de agenda omcirkelen. Hieronder de teaser trailer, zonder echt noemenswaardige beelden.

  1. User  avatar
    4544 XP

    Hopelijk wel leukere gameplay dan the Witcher 3. Qua verhaal zal het wel goed komen want deze devs weten dat goed te maken.

    0
  2. Anoniem-2440's avatar

    @coola:
    Ik vind de gameplay van de Witcher 3 geweldig. In al zijn eenvoud is het toch genieten. Vooral als je op death march speelt moet je goed gebruik maken van de middelen doe je hebt. Positionering is ook belangrijk. Hopelijk wijkt deel 4 niet teveel af qua gameplay.

    0
  3. Anoniem-633's avatar

    @coola: en dat voor iemand die ubisoft games geweldig vindt. Met de signs, potions, concoctions én alle verschillende skilltrees is de gameplay stukker gevarieerder, maar ik vermoed dat daar het probleem ook voor je inzit 🙂

    0