Hoewel de Sniper Elite-franchise door de jaren heen niet altijd even vernieuwend is geweest, voelt het daardoor wel erg vertrouwd aan in elk nieuw deel. Sniper Elite: Resistance is het eerstvolgende deel in de serie en dit is een spin-off gebaseerd op Sniper Elite 5. Het verhaal loopt namelijk parallel aan die game en dat brengt spelers naar vertrouwde omgevingen.
Uiteraard zijn er ook vernieuwingen, verbeteringen en andere aanpassingen aanwezig zoals je in deze trailer kunt zien. Deze trailer is vooral geschikt voor spelers die nog niet eerder de franchise hebben aangeraakt. Het geeft een duidelijk beeld wat je te wachten staat en welke features je zal tegenkomen.
Wil je alvast meer weten over Sniper Elite: Resistance? Lees dan zeker onze preview even terug. Sniper Elite: Resistance verschijnt op 30 januari.


Jammer dat het weer in een 2e wereldoorlog setting is. Ik zou deze game graag in een modern jasje zien. Ik vind de games wel aardig, maar ze blijven mij helaas niet echt boeien, en dat terwijl de games er wel prachtig uitzien en technisch wel goed in elkaar zitten.
Deel 4 & 5 met heel veel plezier gespeeld, grote kans dat deze ook weer aangeschaft gaat worden 🙂
Deel 4 ooit gespeeld toen hij gratis bij PS+ zat.
Maybe haal ik deze, want vond het wel een toffe game.
Haha features die we kunnen verwachten eeeeh exact dezelfde features die we in deel 5 hebben gespeeld. Ik wacht wel voor deel 7 die een andere engine met zich mee brengt. Mijn geld gaat naar KCD 2.
elk deel is toch altijd hetzelfde?
@Anoniem-4389:
Ja klopt, maar dat heb je snel als een game over een sniper gaat in WWII. Stel je voor dat GT7 ineens een zeilboten game is.
Is het al de 28ste
Ik kan niet wachten, wordt weer veel uren sniperen.