Sony: “50 miljoen PlayStation 3 bezitters stimuleren de 3D-markt”

We mogen er allemaal zeer trots op wezen dat wij als PlayStation 3 bezitters de allereerste console zijn die gebruik maken van de 3D functie. Hier tegenover is het wel verplicht om een 3D tv te hebben en de benodigde 3D brillen. Met een flinke duit in het zakje heb je dan ook wat en kan jij lekker in 3D van je favoriete games genieten.

De 3D-markt is op het moment steeds meer aan het stijgen en een groot deel van deze mensen zijn ook daadwerkelijk PS3 bezitters. Hier is Sony natuurlijk zeer trots op en dit laten ze dan ook even weten aan de gehele wereld. Als jij op het moment al in 3D aan het gamen bent, mag jij je natuurlijk als geroepen voelen en Sony is er ook zeker niet bang voor dat de 3D markt alleen maar zal gaan stijgen.

“Once consumers experience quality 3D, they become believers…The most important factor right now is the need for high quality 3D content.”

  1. User  avatar
    2210 XP

    Ik hb geen geld voor 3D tv hoor. Ik vind het ook onodig

    0
  2. User  avatar
    403 XP

    3D is niet nodig, gewoon hd

    0
  3. User  avatar
    1983 XP

    Als de 3D playstation tv met multiview ook in 30inch kwam was die perfect voor de kamer. 3D van bepaalde games daarentegen is ook heel goed. Vooral Resistance 3 had blijkbaar goede 3D.

    0
  4. User  avatar
    2210 XP

    @Hazzard12:
    Ik hb Indd liever mooi scherp beeld dan 3D

    0
  5. User  avatar
    2521 XP

    Ik wacht nog er mee ik heb en gooie tv

    0
  6. User  avatar
    1688 XP

    Ik heb sinds 2 weken nu een 50″ 3d tv, en moet zeggen dat het goed bevalt. Helaas is niet elk spel met 3d ook echt wreed. Daarentegen lijkt UC3 en batman me echt geweldig! Resistance 3 is ook wel aardig!

    0
  7. User  avatar
    403 XP

    Mijn HD TV doet het nog prima, ik wacht eerst tot de techniek verbeterd is en het allemaal goedkoper wordt.

    0
  8. User  avatar
    510 XP

    Ik voel me niet aangesproken 😉
    Eerst maar eens van die brilletjes af..

    0
  9. User  avatar
    1688 XP

    Als geen bril op hoeft te doen zal het beeld nooit helemaal naar je toe komen zoals met bril. Dan zie je het dus alleen als diepte in je beeld. Lijkt mij niks, ook al is heel de tijd met een bril op zitten ook niet je van het!

    0
  10. User  avatar
    2210 XP

    @chronic010:
    Er komt een tijd dat ieder een eigen nanosuit kan kopen waarmee ieder door de wereld kan lopen en het lijkt alsof het real is

    0
  11. User  avatar
    1688 XP

    @mausi-gangsta:

    Mocht je een adresje krijgen, let me know!! 😉

    0
  12. flipse0492's avatar

    Ik ben het in deze met Sony eens. Zelf speel ik op het moment alleen maar 3D games, zoal MS APO, R3, COD BO, Enslaved, GT5, KZ3, Stardust HD, Crisi 2 ea…Gister heb ik m’n Logitech Driving Force GT verkocht en de G27 gekocht, het speelt wel lekkerder is m’n eerste indruk, maar het is gewoon geweldig om MS APO 3D met een G27 stuur en de Z5500 sound systeem te spelen….Ben er wel van overtuigt dat het 3D gebeuren nog vele factoren geupdate kan worden, nu zie je alleen maar meer diepte…..

    0
  13. User  avatar
    3062 XP

    ** Wat is de beste 3D setting bij Gran Turismo 5 *** Ik heb namelijk een samsung C7700PS50 50 inch 3D plasma en ik zie dikke crosstalk in cockpit view. Zo irritant. Ik heb parallax op 3 staan en de convergentie op 0,80. en die 3 heeft weinig 3D effect.

    0
  14. User  avatar
    2574 XP

    ik kan me nog herinneren ach hd tv wat moet je daar nou mee…
    Nu word je zo goed als uitgelachen als je nog een sd hebt….

    0
  15. User  avatar
    1179 XP

    ik ga dit weekend nieuwe tv halen een full hd led van 102 of 107 cm.. maar weet nie of ik 3d doe dat boeit me nie echt..

    0
  16. User  avatar
    3062 XP

    @Tom-Zwolle:

    haal dan gelijk de mijne, de samsung C7700PS50. Tis geen LED, wel een plasma maar plasma vind ik persoonlijk mooier beeld weergeven. Hij is ook nog 3D en goedkoper dan een LED tv 😉

    0
  17. User  avatar
    1179 XP

    @moes:

    ok thnx voor tip;) kga sowieso een samsung halen maar eerst maar ffies kijken en vergelijken:P

    0
  18. User  avatar
    3062 XP

    @Tom-Zwolle:

    haha verstandig

    0