EA valt net zoals Sony niet aan te klagen

Enkele dagen geleden konden we jullie melden dat Sony niet aan te klagen valt bij problemen met het PlayStation Network. Niet alleen Sony heeft dit sluwe plan toegepast, ook EA heeft dit gedaan. Op 25 augustus heeft EA in de Terms of Service gezet dat zij ook niet aan te klagen zijn. Iedereen moest dit accepteren om online te kunnen spelen.

De meeste hebben dit natuurlijk niet gelezen en gewoon op accepteren geklikt en dat is enigszins logisch, want wie leest er nu een lange tekst waarvan je het toch niet kan en wil onthouden? Het is legaal om zoiets te doen in de Verenigde Staten. In Europa kan dit tot op heden niet en kan je met een gerust hart EA voor de rechtbank slepen, maar of je de rechtzaak wint, is een andere zaak.

  1. User  avatar
    914 XP

    Daar gaat oa de Southpark aflevering over waarbij Stan akkoord gaat met voorwaarden en daardoor moet dienen als human centipad. Gelukkig kennen wij dit hier inderdaad niet. In Nederland zijn er strenge regels omtrent algemene voorwaarden. Voor hoe lang nog dat is ook maar weer de vraag.

    0
  2. User  avatar
    2521 XP

    Jammer ik kan EA niet voor de rechterbank slepen wegens ik was fan van cod toen bc1 kwam ik moets over sta

    0
  3. User  avatar
    2521 XP

    Stappen van me zelf was ik vond het sick game!! En nu bf3 wat wil je nog meer

    0
  4. User  avatar
    844 XP

    Gelukkig is er hier in Europa niet zo’n hele “klaag alles aan wat los en vast zit”-mentaliteit.
    Die Amerikanen gaan om elke scheet naar de rechter…

    0
  5. User  avatar
    1592 XP

    @Esromeron: kyle gaat er mee akkoord niet stan….

    0
  6. User  avatar
    1688 XP

    @Sixstar6:

    En als je nu zelf je posts terugleest snap je dan wat je in hemelsnaam bedoelt?

    0
  7. User  avatar
    1700 XP

    Vind je het gek dat Amerika failliet is? Alles wordt aangeklaagd en de schade claims lopen vaak in de miljoenen, of zelfs miljarden om de kleinste dingetjes. Dit kan veel bedrijven de nek kosten, dus ik vind het slim van Sony & EA.

    0
  8. User  avatar
    408 XP

    Ach voor die gratis service kan ik het wel lijden als het een keertje niet werkt hoor. Het leven gaat door. (als het maar niet gebeurd als we eindelijk BF3 spelen (£\{>D) 

    0
  9. User  avatar
    510 XP

    Om nou een bedrijf aan te klagen voor een gratis service…

    0
  10. User  avatar
    20030 XP

    Valve heeft overigens dezelfde voorwaarden

    0