Actie-RPG Empyreal komt op 8 mei uit


Op 8 mei komt Empyreal uit en in aanloop naar de release heeft ontwikkelaar Silent Games een trailer van zeven minuten uitgebracht die gamers een blik geeft van wat er te wachten staat in Empyreal.

In de video legt creative director Joseph Rogers meer uit over een aantal spelmechanismen en het verhaal in Empyreal. In de game zullen spelers op expeditie moeten gaan in een monoliet, waar diverse gevaren te wachten staan, maar ook antwoorden op diverse vragen.

Voor pc-spelers die geïnteresseerd zijn, is er een demo beschikbaar via Steam. PlayStation 5- en Xbox Series X|S-bezitters zullen nog moeten wachten op de release.

  1. Anoniem-3414's avatar

    Al die felle kleuren in games doen me niks meer tegenwoordig. Het lijkt wel alsof het gros van de ontwikkelaars uit dezelfde kleurenpalet werken. Gelukkig heeft concord laten zien dat het een garantie is op succes ..

    0
  2. User  avatar
    15 XP

    New game plus klinkt goed, maar de game ziet er best leeg uit.

    0
  3. Anoniem-5314's avatar

    Lijkt mij echt een toffe game ik kan niet wachten dat die uit komt op de ps 5

    0

Meer Empyreal

Meer