Nintendo toont de vernieuwde Nintendo Switch Online interface

Nintendo Switch Online komt natuurlijk ook terug op de Nintendo Switch 2 en voor het nieuwe systeem is de user interface van dit onderdeel natuurlijk wat aangepast. Nintendo heeft nu via de Japanse website wat beelden gedeeld, waarmee we een indruk krijgen van deze nieuwe lik verf.

Het hoofdscherm heet je welkom en vervolgens heb je via verschillende tabbladen aparte secties, waaronder natuurlijk de klassiekers die bij de dienst inbegrepen zijn. Hier kun je per systeem een overzicht vinden van de games die beschikbaar zijn om te spelen, inclusief de GameCube-games.

De online hub is direct vanuit het Home scherm van de Nintendo Switch 2 bereikbaar en om hier gebruik van te kunnen maken dien je te beschikken over een Nintendo Switch Online abonnement, eventueel met het Uitbreidingspakket.

4 reacties

Je bent niet ingelogd op PlaySense, heb je wel een account? Dan kun je hier inloggen. Heb je geen account? Klik hier om te registreren of post anoniem hieronder.

blank
Heb je geen account? Klik hier

  1. User  avatar
    10195 XP

    Niet verkeerd

    0
  2. User  avatar
    78 XP

    Ik mag vooral hopen dat het allemaal sneller is dan op de huidige Switch. Vooral de store is qua laadtijden echt niet een drama.

    0
  3. User  avatar
    78 XP

    @Aprotodon: echt een drama*

    0
  4. Anoniem-6173's avatar

    @Aprotodon: Nintendo heeft dezs niet getoond (voor zover ik weet), maar wel gezegd dat ze dezs inderdaad verbeterd hebben waardoor ie een stuk beter loopt. Maar het is wachten en zien wanneer we het daadwerkelijk zelf te zien krijgen natuurlijk

    0