Via het YouTube-kanaal van PlayStation Access is een nieuwe video gedeeld van de aankomende actie-RPG Crimson Desert. In de video zien we ruim 14 minuten aan gameplay en krijgen we een voorproefje te zien van wat we kunnen verwachten. Bekijk de trailer hieronder.
Crimson Desert wordt ontwikkeld door Pearl Abyss, beter bekend van – je raad het al – Black Desert. Mocht je nog niet bekend zijn met de game, lees hier dan onze preview. Crimson Desert komt naar verwachting eind 2025 uit voor de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series One, Xbox X|S en pc.
Nog zo’n game die potentie heeft om een GotY te worden. Of in ieder geval in de top drie.
Tja, weer zo’n 13 in een dozijn game.
Ziet er qua gameplay uniek uit.
@Anoniem-4512: Generiek bedoel je. Dit soort gameplay hebben we al zo vaak gezien.
@Anoniem-4512: mee eens.
@coola: Wat is er uniek aan dan ?
Als hij voor de ps4 komt. Kan hij hopelijk ook makkelijk voor de switch 2 uiteindelijk komen
Het is afwachten of ik tegen de tijd dat deze uitkomt echt klaar ben voor zo’n big ass open wereld action rpg. Maar vroeg of laat ga ik deze kapot spelen, dat heb ik al lang gezien.
@Anoniem-8569: 13 in één dozijn? Op welke games lijkt het dan.
Ik zal alvast de games opnoemen waar het niet op lijkt.
Elden Ring
Dragon’s dogma 2
Assassin’s Creed Odyssey
The Witcher 3
Final Fantasy VII Rebirth
Hogwarts Legacy
Call of Duty
Apex Legends
Grand Theft Auto
Red Dead Redemption 2
Dark Souls
Ghost of Tsushima.
Nog steeds geen release datum, ook uitstel naar volgend jaar?
@Anoniem-2130: Dus de game is uniek ? Wat is er uniek aan dan ? Ik zie het namelijk niet.
Black Desert was al niet zo best, deze gaat niet veel beter worden. Graphics zijn ok.
@Anoniem-2910:
En dan is hij uiteraard weer stil.
Keek eerst enorm uit naar deze game toen praktisch nog niemand er van wist. Maar hoe meer ik ervan zie hoe minder warm ik ervan word. Het valt me ook op dat ze constant het zelfde laten zien qua gameplay. Enkel in een trailer zie je wat er zoal meer zou moeten kunnen. Maar zoals idd ook al word benoemd het begint steeds meer dat 13 in een dozijn gehalte te krijgen gezien ze juist een hoop niet tonen wat er wel in zit. Dus ben bang dat dat toch niet zo geweldig is uitgewerkt. Net zoals ik de gameplay in deze beelden niet bijzonder vind. De animaties zijn ook ruk. En ik kan al zien dat deze game speelt alsof je met een kwast qua gewicht beweegt.
@Anoniem-7628:
De eerste trailer werd getoond op de Game Awards 2020, daar kijkt praktisch niemand naar inderdaad…
@Kassandra:
Haha netjes.