Met de tweede Grand Theft Auto VI trailer is er weer een hoop om te analyseren, net zoals bij de eerste trailer gebeurde. Rockstar Games is immers een ontwikkelaar die meer in trailers stopt dan op het eerste oog lijkt. Of het ook allemaal hints zijn is natuurlijk een kwestie van afwachten, maar dat neemt niet weg dat het interessant is om naar te kijken.
In de trailer zijn namelijk auto’s te zien die een kenteken van andere staten hebben. Zo heb je Leonida, wat Florida is, maar buiten die staat duiding komen in de trailer ook Gloriana (Georgia), Arizona en Liberty City (New York) voorbij. Nu is dat in de Verenigde Staten niet ongebruikelijk, auto’s van de ene staat in de ander zien, maar er wordt op het web gesuggereerd dat dit toekomstige locaties zouden kunnen zijn.
Interessant is namelijk dat journalist Jason Schreier eerder al eens gemeld heeft dat het plan voor Grand Theft Auto VI anders is dan bij eerdere games. Zo zouden er na de release uitbreidingen komen die naar verluidt van de omvang van een degelijke game zouden zijn. Of het een met het ander te maken heeft is gissen, maar het kan best zijn dat we andere locaties – zoals genoemd – er op termijn bij krijgen.
Interessant genoeg zijn er in de trailer geen kentekenplaten van Los Santos gespot.
“Hints” voor dlc waren er bij gta5 ook, maar die zijn er nooit gekomen. Breng eerst de game maar uit, dan zien we wel verder.
Er mist het woord “Gerucht” in de titel van dit artikel, nee?
CUT CONTENT!
Wist niet dat het niet mogelijk is in Amerika om de state borders over te steken met een auto?
Domme suggestie dat dit over DLC gaat
@stefan52a: Nee toch, de titel stelt de vraag of dit hints zijn of niet?
In nederland hebben ook alle autos een geel nummerbord, een geen wit met rode tekens…
Pff. Waarom meteen ervandoor gaan dat het dlc is? Daarbij is dit echt een kansloos artikel. Ik kan er zo nog 20 maken voor je met bepaalde details die alles of niks kunnen zeggen. Lekker makkelijk artikelen maken zo.
Maar waarom DLC? Waarom zou het niet al in de game zitten? Waarom doet men alsof het niet kan en ze al weten dat het wel dlc moet zijn?
@Anoniem-7217: die dlc zijn er wel degelijk gekomen maar ze hebben er voor gekozen die niet uit te brengen.
De acteurs van Micheal en Trevor hebben hier meerdere keren over gesproken.
Ubisoft doet iets, gamers boos en Ubisoft is slecht.
Rockstar doet exact hetzelfde als Ubisoft, gamers roepen hallelujah Rockstar is goddelijk.
Als ze hier een mp/gaas drol overheen smeren dan kunnen we anders zo goede DLC’s op ons buik schrijven.
@Anoniem-4043: Tja ik denk een klein voordeeltje van Rockstar is dat de kwaliteit gegarandeerd is in de de game. Daar is bij ubisoft veel twijfels over. Vaak zijn de titels gewoon nog niet af of is het de game net niet.
Deze site is verschrikkelijk geworden lijkt nos wel.
wat een porn
@Anoniem-3147: en bedoel je met kwaliteit de vele vastlopers en bugs in online. Of dat het in het eerste jaar bijna onspeelbaar was door de vele hackers en vastlopers? Of bedoel je die kwaliteit van een live service game maar dan verpakt in een full priced game?
@SaiyanSenshi: haha dus jij word al opgewonden van een nummerplaat? Wat een niveau zeg.
@Anoniem-3147: Dat komt omdat Ubisoft elke 2 jaar een game moet uitgeven om quitte/winst te maken. Voor Rockstar geldt dit niet.
@tielo: heb je nooit gta online gespeeld dan. Want dat is gewoon een live service game. Of vond je het niet raar dat je daar 100k voor een tshirt moest neertellen of 2miljoen voor een golfje. Terwijl je met een leuke missie mss maar 10k kreeg. Spel werd niet voor niks Grind Theft Auto genoemd.
@Anoniem-9806: nee klopt r* heeft ruim 8miljard winst gemaakt en vind dat veel te weinig. Dus praten ze de hersenloze fans aan dat zelfs 100€ goedkoop is voor deze game en dat ze het liefst online verplicht maken met een maandelijkse bijdrage a €10,-
@tielo: goede DLC’s idd staan ze bekent om. Kan nu al niet wachten op de vliegende dolfijnen die raketten schieten of de ezels met een jetengine.
@Anoniem-5255: ik ga ook echt boos zijn als ik niet 3uur hoef te grinden in lobbys met strontvervelende griefers en in missies word gestopt met debiele randoms om een paar schoenen aan te schaffen.
Het schijnt dat er een kat in de vuilnisbak springt in de trailer, de kans is dus aanwezig dat we afval kunnen weggooien en interacties kunnen hebben met vuilnisbakken
@Anoniem-1759: ik las het net op cnn idd. Echt baanbrekend. De nieuwe lat is gelegd hoor.
@Anoniem-1759: weleens van een racoon gehoord?….
Dat die kans bestaat dat er sowieso na de release de map (veel) groter gaat worden!!! Zo ver dat de hele VS erbij pakken!!! Misschien zelfs Londen!!!! Ik hoop zeer van harte!!!!
Als iedereen weer online valuta en Cosmetics gaat kopen heeft Rockstar geen enkele reden om DLC uit te brengen. Daarom kwam er ook geen DLC uit voor GTA V
@Anoniem-1759: Er kan nog veel meer dan dat ^^. Groetjes Lester.
@SaiyanSenshi: kan jij ook eens gewoon normaal ergens op reageren
@Anoniem-5448: Die 20 andere dingen komen de aankomende 20 dagen hier te staan. Hints, geuchten hype hype hype