Sony PlayStation heeft verschillende klassiekers aangekondigd voor PlayStation Plus Premium. In de komende maanden zullen er meerdere titels aan de Classics catalogus toegevoegd worden wat begint op 17 juni met Deus Ex, die van oorsprong op de PlayStation 2 uitkwam.
Op 15 juli zullen vervolgens Twisted Metal III en Twisted Metal 4 worden toegevoegd met later deze zomer de originele PlayStation versies van Resident Evil 2 en Resident Evil 3: Nemesis. Voordat het zover is zullen echter eerst Myst en Riven vandaag nog worden toegevoegd, zoals eerder aangekondigd.


Ze hadden liever nieuwe first party games aangekondigd. Maar dat is op dit moment helaas teveel gevraagd voor Sony.
Eeyyyy, de originele RE2/3 naar de PS4/5, dat vind ik wel mooi. Capcom leek ergens de originele PS1 RE2/3 weg te willen vagen door de nieuwe Remakes maar dit valt dan toch wel mee. De Originele 2 laatst gespeeld, goede game alsnog wel, erg uniek en anders dan de Remake maar mooi en het waard in zijn eigen doen en laten en zijn.
@Smaakmaker: als ze dat liever hadden gedaan hadden ze het wel gedaan. Beetje vreemde statement
@Alucard2025: Ik bedoel dat ze op first party gebied er opnieuw niets van gebakken hebben gisteren. En dat dit wel zorgelijk begint te worden.
zucht.
Ben ik opgelucht zeg. Ik niet meer online game met al die troep wat ze aanbieden. Genoeg games die zonder ps+ te spelen zijn.
Dat is hetzelfde alsof je een oude vuilnisbak met allemaal oude en verotte zooi tussen de goede dingen gooit en dan zegt kijk hoe groot het assortiment is
Twisted Metal 3 en 4 waren de slechtste ze waren ook door een andere studio gemaakt, ze hebben ook twisted metal Small Brwal gemaakt.
Wat een bagger, dit geef je je ergste vijand nog niet. .
Aan de klagers. Het zijn games die vele onder ons gespeeld vroeger gespeeld hebben en nu heb je de kans terug om ze te spelen. Maar neen, jullie zeikers zijn gewoon alleen tevreden wanneer Playstation er games gaan opzetten die men gratis zou krijgen, die nu nog 70 a 80 eur kosten op het moment. Wordt eens volwassen. Bende bleiters.
@stefan52a: ik had de originele re3 recent nog eens gespeeld. Die remake liet toch wel wat te wensen over, al was dat wel een easy platinum trophy
@Smaakmaker: Dat first party gebied interesseert me echt geen hol. Hopelijk brengen ze niets meer uit tot next gen en beginnen ze dan (wederom) sterk. Dat is veel belangrijker.
Ik heb echt nog zoveel meer te spelen dan ik tijd heb. En ondertussen springt MS nog eens in het gat met hun exclusives. We hebben het beste van 2 werelden.
Ik heb echt niks te klagen. Laat ze maar volledig focussen op next gen. Deze generatie is al een daverend succes dus waarom niet.
Tof.. maar ik heb plus premium en kan dus ps3 games streamen. Ik ik hoopte op Deus Ex Human Revolution dat tie toch een daar op komt.
@Anoniem-9718: mwah je mag beetje kritisch zijn voor een dienst waar je klauwen aan geld betaalt toch?
Vraag aanbod?
Verwachtingen kwaliteit en kwantiteit
Iedereen weet ondertussen dat de exclusives een beetje over zijn. Aangezien er nu Microsoft games op de ps5 komen en alle games allemaal naar pc komen. Sony heeft te lang op live service gefocused. Ze hadden gewoon lekker bij hun story games moeten blijven.
Ik had zo gehoopt op een terugkeer van tenchu