MindsEye wordt binnenkort voorzien van hotfix om de performance te verbeteren

Sinds kort ligt MindsEye in de winkels. De actie/avonturen game presteert alleen nog niet lekker op het gebied van performance. Daar is de ontwikkelaar van op de hoogte en belooft heel snel een hotfix voor dit probleem.

Build a Rocket Boy laat weten dat zij als eerst de pc-versie willen aanpakken. De bedoeling is sowieso om de minimumeisen voor de benodigde hardware om het spel te kunnen draaien te verlagen. Bovendien zullen de mini-games worden verbeterd. Zo zal de moeilijkheidsgraad van de CPR mini-game lager worden en wordt de besturing van de MineHunter en Run Dungeon mini-games aangepakt. De prioriteit ligt echter bij de performance.

“Right now, our top priority is game performance. We understand that the requirements are high and have limited the experience for many of you, and for this, we sincerely apologize. We understand that the current minimum spec requirements are very high, but our engineering team is working around the clock to improve performance on mainstream hardware as well as consoles by integrating the performance improvements in Unreal Engine V5.6.”

De pc-versie zal één dezer dagen worden voorzien van de hotfix. Daarna zullen de PlayStation 5- en Xbox Series X|S-versie worden aangepakt en voorzien van de patch.

  1. Anoniem-9308's avatar

    Troep game is dit ook wie dit koopt ondersteund promoot is echt een corporatie brainloos schaap

    3
  2. Anoniem-6012's avatar

    Was te verwachten….NEXT

    0
  3. User  avatar
    4017 XP

    De cyberpunk van 2025. Een schandaal dat ze dit hebben uitgebracht. Deze studio zou voor deze wanprestatie gelijk gesloten moeten worden.

    3
  4. User  avatar
    569 XP

    Je kon het zien aankomen stel die game dan uit, had je dit gezeik helemaal niet gehad.

    0
  5. Anoniem-1170's avatar

    Top game dit word echt een goty

    0
  6. User  avatar
    3098 XP

    De kern van de game is gewoon goed.
    Helaas zijn het bugs en performance isssues (dankzij een memory leak in de code) die de klok luiden.

    Cyberpunk 2077 onderging helaas hetzlefde lot, maar kwam er extreem goed bovenop. Dat verwacht ik van deze game ook.

    Ik ga hem dan ook zeker aanschaffen na een paar weken.

    1
  7. User  avatar
    3098 XP

    Kunnen jullie geen ip bans uitdelen voor die kinders die hier zo komen schelden?
    @redactie

    0
  8. User  avatar
    5761 XP

    Toch een terug betaling aangevraagd bij playstation .
    Mijn geld is t och ook goed getest deze game niet .

    0
  9. User  avatar
    5256 XP

    @Smaakmaker: Dus CD Projekt Red had ook gesloten moeten worden toen ze Cyberpunk 2077 uit brachte. Want van alle games die ik ooit heb gespeeld is dat echt de meest buggy onspeelbare game ooit tijdens release. Zelfs Assassin’s Creed Unity had 90% minder bugs in vergelijking met Cyberpunk 2077

    0
  10. Anoniem-2614's avatar

    “De actie/avonturen game presteert alleen nog niet lekker op het gebied van performance.’

    Het loopt net zo lekker als Cyberpunk of de 1e Kingdom Come.

    0
  11. Anoniem-761's avatar

    @Smaakmaker: Mee eens. Reviews van users zijn vernietigend. Op Steam wordt er ook schande over gesproken. Op Playsense ‘loopt het niet lekker’. Mooi voorzichtig oordeel…..

    1
  12. Anoniem-5194's avatar

    Kon je op wachten.

    0
  13. User  avatar
    4017 XP

    @coola:

    Nee want Cd Projekt red heeft destijds aangekaart dat ze deze game niet draaiende kregen op een last gen console. Toch hebben de leidingevende daar hun wil er door heen gedrukt en moest en zou deze game daar op uitkomen. Mindseye de mensen of in ieder geval de hoge mensen binnen dit bedrijf wisten dit is een game die minimaal nog een jaar uitgesteld moet worden. Maar toch hebben ze besloten het moet uitkomen. Dat is een totaal andere situatie.
    En jouw voorbeeld hebben bij Ac Unity ook mensen die de game aan het maken waren aangegeven deze game is nog verre van klaar we hebben uitstel nodig alleen toen hebben de man in pak daar ook besloten dat dit niet kan. En is de game uitgekomen. Maar dit zijn de ontwikkelaars zelf geweest bij mindseye die besloten hebben game komt uit no matter what en gaan nu zielig lopen doen dat het hun spijt .

    1
  14. User  avatar
    569 XP

    @DukeClap: Paar weken? Maak er maar een paar maanden van binnen een paar weken is dit echt nog niet gefixed, deze game had ergens eind 2025 moeten uitkomen dan was het pas klaar geweest voor release.

    1
  15. User  avatar
    3098 XP

    @Silencer:

    Ik zeg ook niet dat het binnen een paar weken gefixed is, maar met een paar weken zullen de grootste issues wel weg zijn. Met de hotfixes, updates en patches die deze week uitgekomen zijn en komende week uit zullen komen zal al veel gefixed zijn.

    Overigens denk ik niet dat de developers ook maar enige inspraak hebben gehad in de releasedatum. Daar zijn de mensen met het grote geld verantwoordelijk voor.

    1
  16. User  avatar
    3098 XP

    @Smaakmaker:

    Elke zichzelf respecterende ontwikkelaar had dit nu niet uitgebracht, maar een uitgever / investeerder wel.

    1
  17. Anoniem-5712's avatar

    @DukeClap: “De kern van de game is gewoon goed. Ik ga hem dan ook zeker aanschaffen na een paar weken”
    Dus je hebt de game niet gespeeld maar je weet wel dat de kern goed is ?

    1
  18. User  avatar
    3098 XP

    @Anoniem-5712:

    Heb jij hem zelf gespeeld en weet je of het niet goed is?

    Als je de discord van de game volgt dan krijg je meer informatie dan vanaf wat schreeuwerige websites hoor.

    0
  19. Anoniem-5961's avatar

    Is dit die gta kloon? de ontwikkelaars van.

    1
  20. Anoniem-3728's avatar

    @DukeClap: “Heb jij hem zelf gespeeld en weet je of het niet goed is?”
    Uh…….geen idee, maar ik beweer ook helemaal niets. Jij beweert wat zonder dat je de game hebt gespeeld.

    1
  21. User  avatar
    271 XP

    @Smaakmaker: Hoe leef jij met je zelf. Overal op zeiken en met lappe txt komen om je zin door te drijven. Jij kom gewoon zelf over als een wan product. En dan noem je je eigen nog smaakmaker, de enige smaak die jij heb is azijn.

    On topic.
    Ik heb de spel en ja er zitten wat bugs in maar het is een nieuwe studio dus geef ze een kans.
    Ze kunnen leren hiervan en dat meenemen naar hun volgende game.

    0
  22. Anoniem-5460's avatar

    @Anoniem-761: Waarschijnlijk komt dat omdat de review van Playsense een betaalde review is en probeert Playsense het zo zacht mogelijk te brengen. Dit is by far de slechtst geoptimaliseerde game van de laatste jaren..

    1
  23. Anoniem-5510's avatar

    @TrollHunter: Kingdom Come was ook een beginnende studio en werd hier afgemaakt met een 4. Gelijke monniken, gelijke kappen. Of het moet een betaalde review zijn.

    1
  24. Anoniem-964's avatar

    Weer een klote game

    1
  25. User  avatar
    4017 XP

    @TrollHunter: Je bent jezelf nu volledig ongeloofwaardig aan het maken. De game is zo broke dat Sony je geld teruggeeft dan roep jij dat er een paar bugs in zitten? Ze hebben dit destijds met Cyberpunk 2077 gedaan. En omdat het een nieuwe studio is mag je gewoon een game volledig broke in de winkel leggen? Volgens zit er aan het hoofd een Rockstar guy die echt wel gezien heeft dat deze game nog lang niet uit had moeten komen. Dat je deze game verdedigt zegt meer over jou smaak dan over de mijne.

    2
  26. User  avatar
    271 XP

    @Smaakmaker: Zie dat bedoel ik. Lap txt en je zin willen krijgen. En ongeloofwaardig uit jouw mond, das humor. Kom maar weer op met je lap txt die ik toch niet lees.

    1
  27. Anoniem-3683's avatar

    @coola: reviewer verplichte alleen maar cd eigen gameplay mochten gebruiken omdat de game voor geen flikker draaide op de launch

    Ja!! maar ja “assasins creed fanboys”” als jezelf blijven die troep toch kopen ook al is ubisoft alang niet meer het bedrijf dat ze vroeger waren

    0
  28. Anoniem-5290's avatar

    @DukeClap: De kern van het spel is juist helemaal niet goed. Missies zitten raar in elkaar. Voor iets kleins in een missie moet je soms de hele map doorrijden, om weer terug te keren en met die missie verder te gaan. De missies zijn saai en eentonig waar je steeds hetzelfde doet. De balans van de wapens die je hebt is niet juist. Om niet in spoilers te vallen: granaten en drones zijn erg overpowered waardoor missies te simpel voor woorden zijn. Wil je een tof voertuig hebben? Niet mogelijk. Wil je je eigen voertuig opblazen? Ook niet mogelijk. En wat als je eigen auto in brand staat? Nope, vergeet het maar, je kunt je auto niet meer uit. Toch bijzonder als de game draait om het stelen van auto’s?
    Dus nee, de core van de game is ook niet goed. Tel daarbij op de vele glitches en bugs….deze game had nog een paar maanden tijd nodig gehad, maar heeft waarschijnlijk de hete adem van GTA6 volgend jaar gevoeld.

    1
  29. User  avatar
    569 XP

    @Smaakmaker: +1

    1
  30. User  avatar
    4017 XP

    @TrollHunter: Iemand die een game verdedigt die zo slecht is dat Sony je geld teruggeeft. Je bent nooit meer serieus te nemen op het gebied van videogames.

    1
  31. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-3683: het huidige Ubisoft past zeker nog in hetzelfde top 5 lijstje als Rockstar.

    1
  32. User  avatar
    4017 XP

    @TrollHunter: Iemand die een game verdedigt die zo slecht is dat Sony je geld teruggeeft. Je bent nooit meer serieus te nemen op het gebied van videogames.

    2
  33. User  avatar
    3098 XP

    @Anoniem-5290:

    Ik lees toch hele andere dingen van de meeste spelers (op discord)
    Uiteraard baseer ik mij op vele user reviews en die van jou is er 1 van.

    Ik denk dat de dingen die jij noemt ook gebaseerd zijn op hoe leuk je het zelf cind en je wellicht iets te hoge verwachtingen.

    0
  34. User  avatar
    271 XP

    @Smaakmaker: En dat maak jij uit lol. Zoals ik bij veel berichten zie neem niemand jouw niet eens serieus. En denk jij nou echt dat ik iets hier zeg omdat ze naar me moeten luisteren (zoals jij doet). Maar gast ik stop hier anders ga ik dingen tikken dat niet hier mag en een ban wil ik niet voor jouw. Ga jij maar verder in jouw droomwereld met dat je alles uitmaak. Het gaat je goed.

    1
  35. User  avatar
    4017 XP

    @TrollHunter: Haha dus omdat ik een andere mening heb over een onbelangrijk medium als videogames wil jij mij zodanig beledigen of dingen toewensen die jou een ban zouden opleveren? Dan heb je toch wel een afslag gemist. En neem je het wel heel erg serieus. Ik begrijp niet dat je een product als dit nog serieus kan verdedigen. En dat ik je op gebied van videogames je mening niet serieus neemt. En dat doet je waarschijnlijk zodanig veel dat je mij iets ernstigs toewenst of mij zodanig wil beledigen wow

    1
  36. Anoniem-602's avatar

    @DukeClap: Mijn verwachtingen waren juist helemaal niet zo hoog. Kijk, de game heeft zeker potentie want de wereld ziet er mooi uit. Maar er moet eerst nog zoveel aan verbeterd worden dat deze game nog minstens een half jaar nodig heeft voordat het en speelbaar en leuk is. Er is niets zo slecht aan een game die op het hoogste niveau nog te makkelijk is puur omdat de balancering niet klopt.

    0
  37. Anoniem-8763's avatar

    Tot nu toe krijgt deze gemiddeld een 4,3 van de recensenten. Een 2,7 op basis van de user score en op Steam zijn de recensies van 1.444 gamers Grotendeels negatief.
    Sony geeft ook niet voor niks geld terug.
    Ik vind het grappig dat juist deze game hier met hand en tand wordt verdedigd terwijl een game als AC: Shadows als slecht wordt gezien omdat het simpelweg van Ubisoft af komt.

    0
  38. Anoniem-925's avatar

    Ik heb het nog zo gezegd dat het een drol werd. Maar figuren als Coola en dergelijke zagen een dikke game! En zoals ik al zei destijds. Geen verstand van games hier de meeste.

    2
  39. User  avatar
    3098 XP

    @Anoniem-925:

    Die zie ik ook, net als bij Cyberpunk 2077.
    Geef het tijd.

    0
  40. User  avatar
    3098 XP

    @Anoniem-602:

    De game was nog niet klaar, maar als je investeerder staat te pushen heb je wrinig keuze.

    Denk je dat er ook maar 1 ontwikkelaar is die zijj product kapot lanceren?

    0
  41. Anoniem-912's avatar

    @DukeClap: Ach kan je daar niet tegen.

    1
  42. Anoniem-912's avatar

    @DukeClap: Ja. Dat is Build a Rocket Boy. Waarom denk je dat Riley Graebner (Chief Legal Officer) and Paul Bland (Chief Financial Officer) zijn opgestapt vlak voordat de game uitkwam?

    1
  43. Anoniem-9610's avatar

    @DukeClap: Waarom verdedig je deze game en val je Shadows af?

    0
  44. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-925: feitelijk gezien heb ik wel degelijk verstand van games.

    0
  45. User  avatar
    569 XP

    @coola: Ja jij hebt er echt verstand van, jij denkt dat je een demigod bent wat betreft videogames.

    1
  46. User  avatar
    5256 XP

    @Silencer: Dat zeg ik echt nergens.

    0
  47. User  avatar
    135 XP

    Ik heb nergens last van. Speelt prima. Geen hoogvlieger, maar prima tussendoortje. Ik snap niks van de haat, koop de game dan niet.

    1
  48. User  avatar
    569 XP

    @bob-p: Grapjas dat is gewoon niet mogelijk je ziet waarschijnlijk het probleem niet, of je verteld gewoon onzin deze game zit vol met problemen het is een van de slechtste releases.

    0
  49. Anoniem-2840's avatar

    Schijt game deze game had beter in 2028 moeten uit komen of niet

    0
  50. Anoniem-6248's avatar

    halverwege de ontwikkeling hebben ze het opgegeven hahhahaahah

    0
  51. Anoniem-4867's avatar

    @bob-p: dan heb jij geluk,maar de game is dogshit omdat het saai is,vol met bugs en glitches en het draait voor geen meter blijkbaar

    dus tel uit je winst maat!

    0
  52. Anoniem-3069's avatar

    Van wat ik heb gezien DOG FUCKING SHIT game. En met die hotfix ga je deze game niet redden. Het is geen Cyberpunk 2077. Wat van bagger naar een masterpiece game is gegaan.

    0
  53. User  avatar
    4017 XP

    @coola: Maar wat noem jij verstand van games hebben?

    0
  54. Anoniem-3544's avatar

    @coola: doe mij even de lijst met alle bugs en die het verschil van 90% laat zien

    0
  55. Anoniem-3745's avatar

    @coola: op basis van welke feiten?

    0
  56. Anoniem-9167's avatar

    @bob-p: Als Sony zelfs zo ver gaat om refunds te geven zonder door te vragen…dan is er iets aan de hand. Ik vind het gewoon vies van je dat je zo iets nog probeert te verdedigen. De makers zelf wilde niet dat mensen dit op stream speelde en annuleerde de promotie streams. Dat jij helemaal niks ervaar is gewoon pure onzin.

    0
  57. Anoniem-9446's avatar

    Wie deze game heeft gekocht heeft zichzelf gekloot. Je zag van mijlenver dat dit een schijtgame was.
    Ik hoop op een Uno reverse zoals CP2077 en No man’s Sky (dan haal ik hem gelijk) maar vrees ervoor.

    0
  58. Anoniem-8514's avatar

    @TrollHunter:
    Trollhunter?
    Troll bedoel je?

    0
  59. Anoniem-8208's avatar

    @Anoniem-5290: “Voor iets kleins in een missie moet je soms de hele map doorrijden, om weer terug te keren en met die missie verder te gaan” oftewel de hele basis van gta online. Maarja die zijn heilig je en komen met alles weg. #hypocriet

    0
  60. User  avatar
    5256 XP

    Ik lees vooral veel dat de kern van de game feitelijk gezien goed is, maar als er om heen een zootje is

    0
  61. User  avatar
    4017 XP

    @coola: Ja daar hebben we weinig aan als de kern goed is maar de rest kapot.

    0
  62. User  avatar
    5256 XP

    @Smaakmaker: dat betekent dat het net als Cyberpunk fixable is

    0
  63. Anoniem-1804's avatar

    Iedereen die deze bakstront vergelijkt met Cyberpunk 2077 is echt dom.. een linkse hobbyist..

    0
  64. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-1804: ik vergelijk dit met Cyberpunk 2077. Maar ik ben totaal niet links. Ik stem elke keer op de pvv etc.

    0
  65. User  avatar
    4017 XP

    @coola: ja maar daar hebben we nu niets aan.

    0
  66. Anoniem-3512's avatar

    @Anoniem-5290: Wow, deze comment wordt gemind terwijl het niets raars zegt. De waarheid is hard, he mensen?

    0
  67. Anoniem-228's avatar

    @Anoniem-8208: Hoezo direct gaan schelden met ‘hypocriet’? Ik hou het juist wat vaag om niet in spoilers te vallen. Leer eens op een volwassen manier te communiceren.

    0
  68. Anoniem-2377's avatar

    @coola: is geen feit, is een mening

    0
  69. Anoniem-7281's avatar

    @Anoniem-8208: Live service vergelijken met single player…. #Debiel.

    0
  70. Anoniem-6400's avatar

    @coola: Ik hoop dat je van de game geniet. Last het ons weten als die de 85 metacritic score heeft bereikt oké?

    0
  71. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-6400: Ik heb de game nog niet. geen tijd om te gamen dus dan koop ik geen games

    0
  72. Anoniem-8433's avatar

    Hoe kan het toch, weer veel reacties en het is weer dezelfde die het eerst uitlokt door te vergelijken met ubisoft. En dan nogmaals zoals atijd weer verder onzin te verkondigen. Het was een tijdje aangenaam om zijn domme reacties niet te zien.

    0
  73. Anoniem-8447's avatar

    Niet coola de schuld geven @Anoniem-8433:

    0
  74. User  avatar
    3098 XP

    @Anoniem-9610:

    Waar val ik Shadows af?
    Heb helemaal niets tegen Shadows…

    0
  75. Anoniem-2480's avatar

    @Anoniem-8447: vergeet niet terug in te loggen.

    0
  76. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-8447: Natuurlijk krijg ik de schuld. Is makkelijk om iemand aan te wijzen.

    Overigens hou er rekening mee dat er nu mensen zijn die denken dat jij mij bent. Maar die mensen die kan je beter negeren, hebben waarschijnlijk last van een zonnesteek.

    0
  77. Anoniem-4389's avatar

    Whahahaha die comments hier toch, een kleuterklas is er niks tegen voor sommigen hier.

    0
  78. User  avatar
    3098 XP

    @Anoniem-4389:

    Komt omdat de redactie niet weet hoe ze moeten modereren.

    0
  79. User  avatar
    5256 XP

    @DukeClap: ze kunnen het oplossen door of harder op te treden tegen anoniempjes. Of de optie tot anoniem reageren weg te halen.

    Voor de gene die roepen jij bent ook anoniem. Nee is totaal niet het zelfde.. want bij mensen die een account hebben weet je dat je het altijd tegen de zelfde persoon hebt.

    0
  80. User  avatar
    135 XP

    @Silencer: ik heb nog geen bug of iets gezien. Soms in een cursieve dat het beeld net niet scherp is aan de randjes, verder geen klagen. En dat hoor ik bij meer vrienden met een ps5

    0
  81. User  avatar
    135 XP

    @bob-p: cursieve moet zijn cutscene

    0
  82. Anoniem-8614's avatar

    @coola: jij logt uit om op jezelf te reageren. Dus wat je zegt is weer onzin.

    0
  83. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-8614: wil je a.u.b. geen leugens over mij verspreiden.

    0
  84. Anoniem-7710's avatar

    als ze anoniem verwijderen gaat hij niet meer op zichzelf kunnen reageren.

    0
  85. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-7710: Wie reageert er op zich zelf? Ik niet in ieder geval.

    0

Meer MindsEye

Meer

Nieuwe MindsEye update nu beschikbaar

MindsEye verscheen eerder dit jaar en kreeg te maken met forse kritieken. Ontwikkelaar Build A Rocket Boy heeft sinds de release meerdere updates uitgebracht om de kwaliteit en performance te verbeteren en inmiddels is de vierde grote upda...

Review | MindsEye

Review | MindsEye – Over de nieuwe game MindsEye is de afgelopen tijd veel gezegd en geschreven. De titel is gemaakt door de Schotse ontwikkelaar Build A Rocket Boy, die opgericht is door oud-Rockstar Games medewerkers. Dat schept na...