
Het is 15 jaar geleden dat Sony Interactive Entertainment PlayStation Plus introduceerde. Dat is een jubileum dat ze niet zomaar aan zich voorbij laten gaan, dus zijn er leuke extra’s aangekondigd bij de bekendmaking van de line-up voor juli.
Sony zal het 15-jarige bestaan van PlayStation Plus deze zomer op verschillende manieren vieren en de details daarvan zijn als volgt:
- Let’s Wrestle! – PlayStation Plus Premium abonnees kunnen nu een trial van deze game uitproberen.
- Monster Hunter Wilds – Vanaf 30 juni kunnen PlayStation Plus Premium abonnees een trial van deze game uitproberen.
- Exclusieve kortingen – Vanaf 27 tot en met 29 juni krijgen PlayStation Plus abonnees exclusieve kortingen op verschillende games.
- Valorant – Alle PlayStation Plus abonnees kunnen nu een gratis Valorant pakket claimen dat bestaat uit 2x een Prelude to Chaos Gun Buddy, 1x een Kohaku & Matsuba Player Card, 1x een Imperium Spray, 1x een Chronovoid Spray en 10x Radianite Points.
- Sony Pictures Core – Vanaf vandaag tot 12 augustus krijgen PlayStation Plus Premium abonnees 15% korting op meer dan 2.000 films via deze dienst.
- Online multiplayer weekend – Deze zaterdag en zondag is het mogelijk om online te gamen zonder dat een PlayStation Plus abonnement vereist is.
Via de PlayStation Plus 15th Anniversary hub kun je meer informatie over de festiviteiten vinden.
Wowie
Ah, vooral voor premium abonnees dus. jammer Sony.
@pOZORjED: DIt dus…
enkel de premium leden hebben er wat aan… jammer.
@Anoniem-8097: Online multiplayer weekend – Deze zaterdag en zondag is het mogelijk om online te gamen zonder dat een PlayStation Plus abonnement vereist is.
@Anoniem-8097: Exclusieve kortingen – Vanaf 27 tot en met 29 juni krijgen PlayStation Plus abonnees exclusieve kortingen op verschillende games.
@Anoniem-8097: Valorant – Alle PlayStation Plus abonnees kunnen nu een gratis Valorant pakket claimen
Een beetje magertjes. Maar aan de andere kant ze zijn niet verplicht om iets te doen.
@Coola:
Waarom heb je een nieuw account aangemaakt?
@Anoniem-397: hij is de broer van dipiedoe. Exact het zelfde verhaal een jaar of 7/8 geleden. Iedere generatie heeft een idioot nodig
@pOZORjED: Jezus!! Waarom denk je dat het alleen voor premium leden is? Lees de titel van het bericht nog eens, wellicht dat het je dan wat duidelijker wordt waarom het alleen voor premium leden is
Joepie hoor.. In welke wereld leven ze bij Sony? 15 jaar lang je consument naaien door ze te laten betalen voor online terwijl je al je internet provider betaald daarvoor.. en dan is dit hoe je je consument terug betaald! Geweldig.. en wat heb je nou aan kortingen op games als er amper fatsoenlijke games zijn deze generatie of als je amper nog een exclusive uitbrengt.
Schrale actie.
Geef dan gewoon 1 maandje weer 5 gratis games ipv 3, zoals tijdens de ps3 tijd. Hier heb ik weinig aan.
Wel exclusive kortingen voor alle ps plus abonnees tussen 27 en 29 juni. Dus niet alleen premium. Ben al tijdje geen lid meer. Maar Diablo 4 in juli is wel aanlokkelijk.
@Anoniem-8733: 1 tje maar?
@Vuurtoren: In principe is ps+ je geld altijd wel waard. Meerdere dikke (en dure) games ‘gratis’ door het jaar heen.
@Anoniem-7030: lol Microsoft begon daar mee.
Beter bij Fill Dispenser (Phil) klagen.
Flauwe meuk
Epic games geeft tenminste iedere week gratis games waarvan een aantal AAA.
Punt gemaakt doei.
@Alucard2025: Er staat niks over premium in de titel
@Anoniem-9832: Wat heb je er aan als je al PS+ hebt?
@Anoniem-1101: Die kortingen zijn vaak op B of C spellen. Of kortingen die regelmatig voor iedereen geldt. Dus ik snap best dat mensen niet hoopvol zijn
@Anoniem-5502: Wat is dit? Ik begrijp haast geen woord van wat er in dat pakket zit. Komt redelijk specifiek over. Dus hoeveel mensen hebben daar echt wat aan?
@Anoniem-8886: Ah. Het is een spel. Dus alleen de mensen die dit spel hebben, hebben er wat aan
@Coola: Als je het brengt als “iets vieren en jullie krijgen iets” moet je mensen niet blij maken met een dooie mus. Kan je beter niks gevenn
Alsof er wat te vieren valt… 15 jaar lang een “service” die op PC gewoon gratis is maar waar de console boeren je nog een extra poot mee proberen uit te draaien.
Dat Sony Core kreeg ik bij mijn nieuwe Bravia. Deze streamingdienst loopt om de haverklap vast en dan moet de tv helemaal resetten. Heel slecht hoor.
@Kassandra:
Gratis op PC?
@Anoniem-4745:
Tenzij jij extra moet betalen op PC om online te gamen?
1
15 jaar? Damn, dat betekend dat ze al bijna 1000 euro van me gerooft hebben met hun “online betalen voor games”
Ik betaal voor de console en ik betaal voor de game. De game die IK wil hebben.. niet een ouwe game die zij “gratis” aanbieden. En dan betaal ik ook nog eens 60 euro per jaar voor niks zodat ik dat spel mag spelen.
Wat een puinhoop. Stik lekker in je PS plus.
@Alucard2025: Sony viert 15-jarige jubileum PlayStation Plus met verschillende extra’s
Ja, en nu?
@stefan52a: online multyplayer zonder plus is toch ook iets?
Leuk van die pictures core, mits het zou werken of ergens anders te gebruiken zou zijn dan alleen de PS5…
@Anoniem-1353: en op de PS5 doet ie het ook niet, vaste wifi word ie door geblokkeerd, hotspot pakt ie wel, en dan loopt ie idd on de 10 seconden zo vast dat ie niets meer doet…
@Anoniem-1353: en op de PS5 doet ie het ook niet, vaste wifi word ie door geblokkeerd, hotspot pakt ie wel, en dan loopt ie idd on de 10 seconden zo vast dat ie niets meer doet…
Misschien dat die 2 dagen exclusieve kortingen wat zal zijn, maar voor de rest echt waardeloos
Misschien dat die 2 dagen exclusieve kortingen wat zal zijn, maar voor de rest echt waardeloos. Wat ze in de corona tijd deden was vele malen beter dan dit
@stefan52a: Inderdaad. Wowwww…!!!! wat geweldig.
De pot op met u abonee is teveel geld ikspeel nu op pc veel goedkoper
En 100% geen korting voor die al premium member is. Om je premium te verlegen.. en 15jr plus waar van 12jr je players keihard oplichten..
Binne kort knj ook geen spell meer online speele op ps 4 met ps plus want het verdwijnt erop hep ik gehoort ik wee ni of het nu echt zo is maar dat is echt niet oke aangezien sommige mense geen ps 5 kunne betaale
Wauw waardeloos, sony mag hun jubileum steken waar de zon niet schijnt. Volgende maand laatste maand met premium, daarna weg ps5 pro en overstap naar xbox. Genoeg is genoeg
Waardeloos
@Anoniem-1175: en nu in het Nederlands !!
Fantastisch. Mooi van Sony. #I stand with Sony
Ja ik speel graag op ps4 en oude consols ik ben niet zo weg van de ps5 maar het is goede consol hoor Nederlands is vrij moelijk taal he maar de ps4 is iets leuker dan de ps5
Hoezo is iedereen verbaad dat het bijna alleen voor PS+ gebruikers is? Het is letterlijk het jubileum van diezelfde service, tuurlijk is het meerendeel van de extras dan ook voor diezelfde groep mensen doe gebruik maken van de service.
Ben zelf al blij met een gratis weekend online spelen maar goed.
@Anoniem-1175: Niet alles geloven wat je hoort of leest. Er komt een aanpassing aan de beschikbaarheid van spellen voor PS4 gebruikers in PS+. Er is in zoverre mij bekend is nooit gezegd dat de online ondersteuning weg valt.
Zou ook enorm dom zijn want meer dan de helft van de gebruikers wereldwijd kan geen PS5 bemachtigen of bekostigen, of willen er gewoon geen.
Lachertje
@Anoniem-8057: wat is hier fantastisch aan?!
@Anoniem-8067:
Hahaaaa post van de dag! Gelukkig dat Xbox gratis is en het veel beter doet dan de PS!!!
@Kassandra:
Wat een kortzichtige opmerking. Het gaat om een service die ze aanbieden. Ik snap dat je misschien de service belabberd vind maar als je een ‘service’, in welke vorm dan ook, op je PC wil, dan ga je ook betalen.
@Anoniem-7074:
Weet je wat pas kortzichtig is? Accepteren dat iets wat gratis zou moeten zijn, je elk jaar geld kost en het dan nog verdedigen ook.
Dat is exact wat die bedrijven willen: dat mensen gaan geloven dat dit normaal is. En dat is het dus niet.
Online spelen op pc of mobiel is gratis, terwijl je op console moet betalen om op dezelfde(!) servers van de uitgever te komen.
Je betaalt dus puur om te mogen verbinden en niet omdat dat technisch nodig is of omdat Sony, Microsoft of Nintendo zulke hoge serverkosten zouden hebben.
Dat is geen service.
Dat is graaien.
@Kassandra:
Je betaald voor de 3/4 games die je elke maand ontvangt. €70 per jaar. Dat is de prijs van 1 nieuwe game. Tenminste….ik vertik het om Extra of Premium aan te schaffen. Eigenlijk krijg je zo’n plusminus 36 games per jaar, mits je blijft betalen natuurlijk…. Het is inderdaad een soort verdienmodel maar in mijn ogen hetzelfde als de Gamepass. Niks is meer ‘gratis’
@Kassandra:
Ik zou ook graag willen dat het zoals een PC het heeft. Net als vroeger op de PS2 en 3! Gewoon op het net aansluiten en gamen maar. Geen maandelijkse ‘gratis’ games maar gewoon een Demo-service en kopen als ie leuk is!
@Alucard2025: nog niet echt maar vertel?
@Anoniem-5845: kan altijd opzeggen popje
@Anoniem-8054: waarom is er dan geen plus services beschikbaar zonder de games?