Via een recente video van Game Informer, samen met het ontwikkelingsteam van Gearbox Entertainment, is nieuwe informatie naar buiten gebracht over Borderlands 4.
De video toont een gloednieuwe regio genaamd ‘The Wastelands’ — een zandachtig gebied gevuld met verwoeste gebouwen en vijandige nederzettingen. Daarnaast krijgen we ook een glimp te zien van diverse wapens, én verschijnen Borderlands 3-personages Moxxi en Zane, die ditmaal niet speelbaar zijn.
Naar verwachting zal Gearbox voor de release nog twee regio’s onthullen. Hopelijk horen en zien we daar dus binnenkort meer over. Borderlands 4 verschijnt op 12 september voor de PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc. De game zal op een later moment ook uitgebracht worden voor de Nintendo Switch 2.


En nog steeds is dit een game voor noobs gemaakt door noobs.
Erg veel zin an!
Net als met BL3, de Super Deluxe Edition op pre order staan
Een of andere gek op deze site zei dat hij 150 gaat betalen voor de premium editie voor deze zooi
Al was het 200, had ik hem alsnog gekocht. Day one hier
Super deluxe edition staat al in de pre-order.
Dit wordt mijn goty, elke video krijg ik er meer zin in 🙂
@Anoniem-8127: doe ik ook dan ben ik maar gek of laat gewoon lekker iedereen zelf bepalen wat ie met z’n geld doet
ik durf te gokken dat tiny tina wonderlands beter gaat worden dan deze
TTW is superleuk man
@DukeClap: dus jij denkt deze gaat beter zijn dan kingdom come 2,clair obscur en death stranding 2
WOWWWWWW
Als ze zouden zeggen dat dit deel 3 was, dan zou ik het ook geloven. Het lijkt allemaal wel erg op elkaar. Toch wil ik hem graag spelen, want ik vind dit soort games geweldig. Ik kan mij er honderden uren mee vermaken.
@Anoniem-5707: smaken verschillen. Laat iedereen toch zelf beslissen. Ik ga deze laten voorbijgaan. Zeker na de wijzigingen van hun gebruikersovereenkomst.
Hier ook day-one super deluxe edition. Wat een bekrompen reacties weer her en der. Is het nou echt zo moeilijk om te accepteren dat er mensen zijn die een andere smaak/mening hebben dan jijzelf?
@Anoniem-5707:
Dat zeg ik niet.
Ik zeg dat dit mijn goty wordt.
Die 3 titels die jij noemt staan niet op mijn verlanglijstje voor dit jaar.
@Anoniem-5907:
Nope, je moet hier een mening hebben die het gros heeft, anders ben je raar schijnbaar.