
Nu Assassin’s Creed: Shadows al een hele tijd in de winkelrekken ligt, zou je denken dat Ubisoft de voorgaande delen grotendeels links laat liggen. Niets blijkt echter minder waar te zijn. Fans van Assassin’s Creed: Mirage mogen zich namelijk opmaken voor nieuwe verhaalcontent, die later dit jaar volledig gratis beschikbaar gesteld zal worden.
Een precieze releasedatum blinkt vooralsnog uit door zijn afwezigheid, maar dat zal snel genoeg veranderen. Naast nieuwe verhaalmissies – die zich in het negende eeuwse AlUla zullen afspelen – kunnen we ook enkele verbeteringen voor de oorspronkelijke game verwachten. Een grote update dus, die spelers terug naar het virtuele Midden-Oosten moet lokken.
Assassin’s Creed Mirage players, we have a surprise coming your way later this year!
New story chapter & missions set in 9th century AlUla
Gameplay improvements for the base game and the new location
All for freeStay tuned! pic.twitter.com/8CjB3MRvfR
— Assassin’s Creed (@assassinscreed) August 23, 2025

Dit is erg leuk nieuws en een goede reden om deze geweldige game binnenkort weer eens op te starten.
Dit wordt nogal beschuldigd van Saudische propaganda. Klinkt ook allemaal niet helemaal zuiver als ik het zo lees
Ben blij dat ik die game alweer heb verkocht, niet eens uitgespeeld.
Snap wel dat ze dit gratis weggeven. Geen normaal denkend mens die daar geld voor zou neerleggen
Oh, Hier heb ik zin in. Mirage is echt een leuke game. Ik zou hier ook graag 10 euro voor betaald hebben, maar gratis is natuurlijk altijd mooi.
@Anoniem-5349: kijk uit je mag het niet leuk vinden hier
@Anoniem-1245: Mag gerust hoor. Maar je mag deze game ook compleet ruk vinden………dat vind ik dus. Aanfluiting deze ‘game’.
Dan zal het niet een hele grote DLC zijn vrees ik… Anders zouden ze er wel geld voor vragen. Eerst maar afwachten
@Anoniem-5349: Maar het is nog helemaal niet bekend wat je zou krijgen als je er 10 euro voor betaald zou hebben. Vind het ook een beetje raar verhaal allemaal. DLC voor een game die oorspronkelijk al DLC zou zijn voor AC: Valhalla
Schijt game
Prachtig nieuws. Ik speel de game nu een paar weken, en heb hem bijna uitgespeelt, dus gratis DLC is nu zeker welkom. Ik vind het een geweldige game, maar zo denk ik over de meeste AC games.
Ubisoft-ceo moet voorkomen in rechtszaak rondom wangedrag.
Wordt overal gemeld behalve op ubisense
Tof! Dit was een van de betere assassins creeds. Niet zo oneindig lang. Veel beter dan shadows en valhalla
Ben zeer benieuwd naar de nieuwe dlc missies en het nieuwe gebied! Laat maar komen!
@Anoniem-5222: ja en dadelijk verwijderen ze nog uw comment.
@Anoniem-2308: playsense.nl is een betrouwbare game nieuws site. Ze zijn kritisch op de juiste punten.
@Anoniem-5222: komt morgen wel met wat meer informatie maak je maar niet druk om!
@Anoniem-5222: oud news het zijn viespeuken bij Ubisoft
mirage was echt beter dan shadows en valhalla, heb genoten van deze team vol met aziaten,die weten precies hoe je een game moet maken. misschien ligt hét daaraan.
@Anoniem-9414: klopt die viespeuken hebben geweldige games zoals origins en oddysey gemaakt,daarna bergafwaarts
de patroon is er!
Leuk nieuws en een respectvol gebaar naar hun fans van Ubi.
@Anoniem-5222:
Alsof jou dat iets kan schelen. Ja alleen omdat het iemand van Ubisoft betreft. Heb je weer wat te mekkeren.
@Anoniem-5983: Er valt veel te klagen over Ubisoft. Maar ik durf ook toegegeven dat Ubisoft zeker wel goede dingen doet zoals games lang ondersteunen, zelfs als een slecht ontvangen worden.
@Anoniem-5222: En? Wat is de relevantie daarvan voor deze topic. Noot: Ik keur wangedrag uiteraard af.