Sony past voorwaarden PSN-games delen aan, nu nog maar 2 consoles per game

De policy’s met betrekking tot het delen van game-content zullen worden aangepast. Dit liet Sony weten op de officiële blog van PlayStation. Content die na 18 november 2011 wordt aangekocht, zal niet meer met vijf andere apparaten deelbaar zijn. Hiermee wil Sony het delen van games stoppen, het aantal wordt namelijk terug gezet naar 2 consoles. Gebruikers die drie of meer PlayStation 3 toestellen in huis hebben, zullen een bepaalde game of content twee keer moeten aanschaffen.

“PS3: Users will be able to play the game on up to 2 activated PS3 systems and

PSP: Users will be able to play the game on up to 2 activated PSP systems.”

Sony Computer Entertainment is volop bezig met het maken van een site waar gebruikers hun apparaten kunnen activeren en deactiveren voor game-content, dit was voorheen niet mogelijk. Je kan dus straks in een gemakkelijk overzicht zien welke consoles er zijn geactiveerd met jou account en dus zo ook consoles deactiveren.

  1. User  avatar
    233 XP

    Balen, vond dit erg handig. Maar nog steeds goedkoper uit dan dat je het maar per 1 console kunt doen.

    0
  2. User  avatar
    2610 XP

    meeste gebruikers hebben er ook maar 2 maarja vind het wel balen dat ze dit doen kwas fn plan om me elite dlc te gaan sharen met wat mensen…

    0
  3. User  avatar
    2521 XP

    En ik bf3 dlc jammer hoor

    0
  4. User  avatar
    773 XP

    Kan ik nog wel met een spel naar iemand anders toegaan en daar spelen?

    0
  5. User  avatar
    146 XP

    Had deze maatregel al veel eerder verwacht maar ja; het blijft wel jammer.

    0
  6. User  avatar
    548 XP

    Dit was wel te verwachten eigenlijk. Nou dat word snel kijken op die site dan.

    0
  7. User  avatar
    658 XP

    Boeien, welke geldschieter heeft nou meerdere ps3’s ? Tis toch normaal dat je je dlc voor je zelf houd, zo kan ik ook wel voor mijn hele stad 1 dlc kopen en die delen….

    0
  8. User  avatar
    2610 XP

    @Thijs:

    ik neem aan dat je het over een spel hebt dat niet digitaal zoja dan wel

    0
  9. User  avatar
    2610 XP

    @PSknul:

    ik zoals vele mensen hebben er 2 staan en sony weet dat zelf ook vandaar die regeling

    0
  10. Stone's avatar

    Dit is echt zwaar klote! dit betekend dat als ik bij een vriend ga gamen of de game aan hem uitleen. ik eerst de dlc op een van mijn consoles moet deactiveren en bij hem moet activeren voor ik bij hem de game kan spellen met dlc of online kan spellen. (let op online pas is ook dlc)

    0
  11. User  avatar
    1918 XP

    jammer maar meestal deel ik toch maar met 1 persoon dus maakt het niet uit

    0
  12. User  avatar
    286 XP

    @PSknul:
    <— ik heb er 3!
    dus voor mij is dit vreselijk K*T!

    en inderdaad voor dlc's delen met vrienden is het ook jammer.

    0
  13. User  avatar
    9970 XP

    inderdaad, sharen zit er zo niet echt meer in helaas
    het was ook wel te verwachten, duurde alleen even.

    wat ik wel fijn vind is dat ik straks vanaf me eigen ps3 de andere geactiveerde systemen kan deactiveren!

    0
  14. User  avatar
    414 XP

    Wat super dom!Ze gaan zich meer in de vingers snijden dan ze profijt van hebben. Meer reden om je playstation om te bouwen!!!

    0
  15. User  avatar
    1983 XP

    @Mr-Quest: Beetje heftig maar zo spreken de mensen die weinig willen begrijpen.

    Sony heeft de laatste tijd vele problemen doorstaan. Tsunami, Hack, Overstroming, vandalisme (Londen) etc. Dit heeft ervoor gezorgd dat ze veel kosten hebben gemaakt.

    Daarnaast zijn bepaalde afdelingen niet meer winstgevend voor een lange periode (Geen winst op TV voor al 10 jaar bijvoorbeeld)

    Dus gaat Sony nu alles opnieuw herstructureren en plannen zodat ze minder kosten maken en betere producten kunnen leveren. Een dienst waar vaak misbruik mee werd gemaakt is met name de digitale games die je gewoon kon delen. Dus proberen ze hiermee ervoor te zorgen dat iedereen zijn eigen DLC en digitale games online koopt maar dat je toch via de nieuwe site een goed overzicht kan behouden op wat waar geactiveerd is.

    0
  16. User  avatar
    6621 XP

    Sins de PSN cards uit zijn gebruik ik die functie totaal niet meer dus maakt mij niet veel uit.

    0
  17. User  avatar
    9074 XP

    Zolang ik de consoles kan deactiveren ook heb ik er geen problemen mee. Aangezien er nog wel eens een kapot gaat is 2 erg weinig anders.
    En laten we eerlijk zijn het is gewoon logisch. Mensen sharen en dat kost ze geld. En niet zo flippen want dat werkt toch niet.

    0
  18. User  avatar
    811 XP

    @Djives: Uh, ben je nou serieus? Hiermee gaan ze juist meer verdienen en minder verliezen.

    0