Need For Speed The Run krijgt een Michael Bay reclame

Need for Speed wordt heel erg gepromoot de laatste paar dagen. Nu heeft EA Michael Bay gevraagd om een reclame te maken voor de game. Deze reclame is hieronder te zien, met zoals we gewend zijn: veel actie, snelle auto’s en races. Michael Bay is bekend van de laatste twee Transformer films, die volgens veel fans niet erg geslaagd waren.

De bekende sterren die de hoofdrollen in deze game spelen (het klinkt net als een film) zijn: Sean Faris die Jack speelt en Christina Hendricks die Sam speelt in de nieuwe Need for Speed. De trailer had vanmiddag zijn debut op Facebook. Er is ondertussen ook al een making of online gezet, die je hieronder kunt bekijken. De game zal op 18 november uitkomen.

http://youtu.be/AjxhXjxeg0I

  1. User  avatar
    5395 XP

    Lol, die laatste Transformer film met Steven Spielberg erbij was sws pro. In Transformers 2 zat een beetje te veel BOEM BAM BEEEAM PIEW PIEW enzo.

    OT: Harde trailer hoor. 😛

    0
  2. User  avatar
    138 XP

    ik hoop echt da deze NFS beter is en dat je nog kan cruisen achter die race naar NY bv. met de politie amuseren zoals de goeie ouwe tyd nf mw da was nice

    0
  3. User  avatar
    2610 XP

    slimme zet fn ea die trailer werpt echt zn vruchten af!!

    0
  4. User  avatar
    548 XP

    Damn wat is deze trailer vet. Krijg er gewoon kippenvel van. En als ik ergens kippenvel van krijg word het ook een gigantische verslaving 😀 Trailer gelijk op mijn facebook gezet 😀

    0
  5. User  avatar
    9074 XP

    Ziet er wel gelikt uit 😀

    0
  6. User  avatar
    328 XP

    K zit nog te twijfelen of ik em ga halen

    0
  7. User  avatar
    3062 XP

    @PattyS3:

    vond die laatste transformer juist meeste boem bam beeaaam piew piew hebben. Maar het was verhalender dan deeltje 2 als je dat misschien bedoelde. Michael Bay heeft bij deeltje 3 gewoon alles eruit gehaald wat er uit te halen was met 3D techniek enzo. Hij heeft daar te veel energie ingestopt (typisch michael bay) Het verhaal was sowieso heel interessant. Deeltje 2 vond ik wel sucken juah. Deeltje 1 blijft epic. Daar was balans tussen actie en verhaal heel sterk. Ik ben klaar voor deeltje 4 :$ laat maar komen. Megan Fox 🙁 please come back !

    0

Meer Need for Speed: The Run

Meer

Review: Need for Speed: The Run

Review: Need for Speed: The Run – Elk jaar komt er weer een Need for Speed uit, zo ook dit jaar. Wel probeert Electronic Arts het telkens af te wisselen door verschillende stijlen te introduceren in de franchise. We hebben Hot Pursui...