Speculaties Half Life 3 nemen toe na nieuwe geruchten op X

Speculaties Half Life 3

De speculaties rond Half Life 3 zijn opnieuw op gang gekomen na nieuwe berichten van Shpeshal Nick en journalist Mike Straw op X (voormalig Twitter). De tweets bevatten geen bevestiging, maar zorgen wel voor veel nieuwe verwachtingen binnen de community.

Shpeshal Nick liet onlangs weten op X dat “we inmiddels ver genoeg in de week zitten om te zien dat er op dit moment niets wordt aangekondigd”. Hij zegt dat hij vorige week een bericht kreeg waarin werd beweerd dat Valve die week nieuwe hardware zou tonen en deze week nieuwe software.

In dat bericht werd Half Life 3 genoemd als de software waar het om zou gaan. Hij noemt het zelf een groot raadsel en zegt dat dit de reden was dat hij voorzichtig bleef met eerdere hints. In een eerdere tweet gaf hij aan dat Half Life 3 zelfs de hype rond GTA 6 had kunnen overtreffen “als het echt zou kloppen”.

Mike Straw reageerde eerder vandaag nog op een vraag of de mogelijke lanceerdatum nog dit jaar is. Zijn antwoord op de vraag was kort: “De datum die ik heb gehoord is dit jaar”. Daarmee bevestigt hij niets concreets, maar volgens fans ondersteunt de nieuwe Half Life 3 speculaties wel het idee dat er op korte termijn iets aankomt.

Veel spelers wijzen naar The Game Awards als mogelijk moment voor een onthulling. Meerdere insiders hebben eerder gesuggereerd dat een reveal voor het einde van het jaar niet uitgesloten is.

Meer Half-Life 3

Meer