Nintendo bevestigt Partner Direct voor 5 februari

Nintendo Direct mogelijk begin februari 2026.

Nintendo heeft via de Nintendo Today-app een Nintendo Direct: Partner Showcase aangekondigd die op donderdag 5 februari 2026 wordt uitgezonden. Het event begint om 15:00 Nederlandse tijd en duurt ongeveer 30 minuten, met livestreams beschikbaar via YouTube en de Nintendo Direct-app.

Deze presentatie volgt geruchten die al sinds eind januari rondgingen en is nu officieel bevestigd door Nintendo zelf.

Focus op third-party games

In tegenstelling tot reguliere Nintendo Direct-shows, richt deze Partner Direct zich volledig op games van externe ontwikkelaars en uitgevers voor de Nintendo Switch en Nintendo Switch 2. Partner Direct-evenementen bieden meestal nieuws, trailers en details over releases die nog niet uitgebreid zijn getoond.

Hoewel er geen bevestigde line-up is, circuleren er speculaties en fan-verwachtingen rond mogelijke games zoals Resident Evil Requiem, The Duskbloods en 007: First Light, titels die al eerder in verband zijn gebracht met een release op de Switch.