Crimson Desert passeert vijf miljoen verkochte exemplaren wereldwijd

Crimson Desert

Crimson Desert heeft wereldwijd meer dan vijf miljoen exemplaren verkocht. Ontwikkelaar Pearl Abyss maakte de mijlpaal bekend via de officiële kanalen van de game. Voor een studio die vooral bekendstond om Black Desert is dat een stevige bevestiging van een succesvolle nieuwe franchise.

Snelle groei sinds launch

De actie-RPG verscheen eind vorig jaar en wist vanaf dag één veel aandacht te trekken. De open wereld van Pywel, het verhaal rond hoofdpersonage Kliff en de spectaculaire gevechten leverden de game lovende reacties op van zowel pers als spelers.

Vijf miljoen verkochte exemplaren is een opvallend getal voor een nieuwe IP die geen gevestigde franchise achter zich heeft. Pearl Abyss hoefde niet te leunen op een bestaande fanbase, maar trok spelers aan op basis van de game zelf.

Dankwoord aan de community

In het bericht richtte het team zich direct tot de spelers:

Over concrete plannen voor nieuwe content of uitbreidingen liet Pearl Abyss vorige week meer los.

  1. Anoniem-6150's avatar

    Geweldige game. Doet mij in bijna alles aan Assassin’s Creed Valhalla denken en ja dat is positief.

    0
  2. Anoniem-3900's avatar

    Je moet er wat tijd in investeren maar de game is echt belachelijk goed!

    0

Meer Crimson Desert

Meer