IO Interactive staat open voor een vervolg op 007: First Light

IO Interactive CEO Hakan Abrak heeft in een interview laten weten open te staan voor een vervolg op 007: First Light, mits de game goed wordt ontvangen.

De Hitman-studio werkt voor het eerst met MGM en Amazon aan een Bond-game, en alle partijen wachten af hoe het nieuwe personage landt bij het publiek.

“We willen allemaal zien hoe dit uitpakt,” aldus Abrak. “Wordt ons personage goed ontvangen? Ontstaat er een community die meer wil zien?”

Als dat het geval is, sluit hij een vervolg bepaald niet uit.  Zijn antwoord op de vraag of een sequel mogelijk is, was kort en krachtig:

“Why not?”

Dankbaar en voorzichtig optimistisch

Abrak benadrukt in het interview tegelijk dat hij al blij is dat de game er überhaupt komt, gezien de uitdagende tijden in de industrie. IO Interactive kan kiezen wat het wil maken, en dat is volgens hem geen vanzelfsprekendheid.

De relatie met Amazon en MGM omschrijft hij als goed, met een gedeelde focus op kwaliteit. Of er ook daadwerkelijk een vervolg komt hangt volledig af van hoe 007: First Light wordt ontvangen door zowel Bond-fans als de Hitman-community.

De doelgroep bestaat uit twee mega toegewijde groepen met mogelijk uiteenlopende verwachtingen, wat de lancering extra interessant maakt om te volgen. 007: First Light verschijnt later dit jaar.

  1. Anoniem-9699's avatar

    Eerst PSVR2?

    0

Meer 007 First Light

Meer

Review | 007 First Light

Review | 007 First Light – Er was een tijd dat een James Bond-game synoniem was voor teleurstelling. Buiten GoldenEye 007 op de Nintendo 64 heeft geen enkel spel de essentie van het personage echt weten te vangen. IO Interactive, het D...