CD Projekt RED verrast met derde uitbreiding voor The Witcher 3

The Witcher 3: Songs of the Past

CD Projekt RED heeft The Witcher 3: Wild Hunt – Songs of the Past aangekondigd, een gloednieuwe uitbreiding die spelers opnieuw op pad stuurt met Geralt van Rivia. De aankondiging volgt op maanden van geruchten over een mogelijke derde uitbreiding en valt precies samen met het tienjarig jubileum van Blood and Wine.

Nieuwe uitbreiding in samenwerking met Fools Theory

Songs of the Past wordt mede-ontwikkeld door Fools Theory, de Poolse studio die eerder aan The Thaumaturge werkte. De uitbreiding verschijnt in 2027 voor pc, Xbox Series X|S en PlayStation 5. Verdere details volgen volgens CD Projekt RED in de loop van de zomer.

De geruchten uit januari blijken nu dus te kloppen. Dat de studio tegelijkertijd werkt aan The Witcher 4, een volledig nieuwe saga zonder Geralt als hoofdpersonage, maakt de terugkeer naar Wild Hunt des te opvallender.

Nieuwe systeemvereisten

Naast de aankondiging waarschuwt CD Projekt RED dat de systeemvereisten voor The Witcher 3 worden bijgewerkt. De nieuwe specificaties gaan in bij de volgende update en moeten zorgen voor betere prestaties en compatibiliteit met de aankomende content.

De timing van de onthulling is geen toeval. Morgen viert CD Projekt RED het tienjarig bestaan van Blood and Wine met een speciale livestream. Het zou goed kunnen dat de studio daar meer laat zien van Songs of the Past.

Meer The Witcher 3: Wild Hunt

Meer