Op 9 juni brengt Bungie de allerlaatste live-service update uit voor Destiny 2. Monument of Triumph is een gratis patch die terugblikt op negen jaar aan gevechten, raids en verhaallijnen in het Sol-systeem.
Wat zit er in Monument of Triumph?
In een blogpost op hun website licht Bungie de inhoud van de update toe. Spelers mogen nieuwe wapens, een nieuw artifact, aangepaste abilities en verse armorsets verwachten. Ook keert Sparrow Racing League permanent terug en zijn er uitgebreide balanswijzigingen doorgevoerd.
De bijhorende trailer blikt terug op iconische momenten uit de geschiedenis van de game. Van Saint-14 die een Vex kopstoot geeft tot de entree van Savathûn en de introductie van Lodi. Bungie noemt het zelf een van hun favoriete trailers tot nu toe.
Het einde van een tijdperk
Met Monument of Triumph zet Bungie definitief een punt achter de actieve ontwikkeling van de shooter. Eerder maakte de studio al bekend dat het stopt met de actieve ontwikkeling van Destiny 2. De game blijft speelbaar, maar het negen jaar durende live-service tijdperk is daarmee voorbij.
Monument of Triumph verschijnt op 9 juni voor pc, PlayStation 5 en PlayStation 4.
