GameStop stopt met verkoop PSP in een aantal winkels

Een tijdje geleden kon je op PSX-Sense lezen dat de PSP beter verkocht werd dan de PlayStation Vita. Je zou dus denken dat de PSP nog wel een tijdje verkocht gaat worden, maar de Amerikaanse retailer GameStop denkt hier heel anders over. Zij hebben namelijk besloten om in een kwart van haar winkels geen PSP-systemen en accessoires meer te gaan verkopen.

Het gaat hier weliswaar om de wat kleinere winkels, maar het is toch de eerste stap in de volledige vervanging van de PSP door de PS Vita. Wij zijn dan ook benieuwd of meer winkels GameStop zullen gaan volgen waardoor we de PSP op den duur helemaal zien verdwijnen uit de schappen.

  1. User  avatar
    2295 XP

    En ik had vorige week nog die versie gekocht!
    Blijft handig zo’n goedkoop, maar leuk ding!

    0
  2. User  avatar
    336 XP

    @iRobbert-: welke Android phone heb je ? Of ben je een Apple user ? (iRobbert-)

    0
  3. User  avatar
    2295 XP

    @HTC Bwoy !: Ik heb Android 2.3.6, geflashed met BroodRom RC5 & SkyHigh Walker Kernel. @ Samsung Galaxy S+, hoezo? 🙂

    0
  4. User  avatar
    4682 XP

    @iRobbert-: Ik wilde bijna typen: wie wil dat stomme ding nu nog hebben, je kan beter een psp3000 kopen (als die nog ergens te koop is dan). 😉

    0
  5. User  avatar
    2295 XP

    @ps3dennis: Klopt, i.v.m. geen Wi-Fi functionaliteit. Maar ik koop hem puur voor in de trein en dat soort dingen. Als er wat mee gebeurd vind ik het minder erg dan met een Vita, you know?

    0