ik kan geen trophys meer vergelijken bij syncroniseren blijft hij altijd hangen op10 percent! onlinz game gaat perfect en router al 100 keer gereset enzo… heeft nog iemand dit probleem?
Topic: trophys vergelijken
16 april 2009om 18:35

Moet je iets langer wachten:P Duurt meestal wel even zeker als je veel nieuwe trophies hebt gehaald:P
ja soms blijft hij op een vast percentage gewoon even hangen, misschien wel een minuut misschien zelfs 5, geduld loont 😉
Inderdaad zoals hierboven gezegd wordt: Heb geduld! Soms duurt het echt heel lang. Als hij na 20 minuten nog stilstaat, dan kan het aan iets liggen maar het hoeft niet.
Wat miss wel wil helpen is om ff je game eruit te halen en dan te vergelijken. Werkte bij mij wel. Bij mij bleef die ook hangen, 15 minuten gewacht toen. Als die het dan nog niet doet kan het nog aan je vriendje liggen. Maar wat er dan precies is weet ik niet.
heb het ook gehad… zelfs met foutmelding… is nu gelukkig weer weg…
heb ik ook gehad ik heb toen mijn PS3 een dag in een koele ruimte van de stroom gehaald en naar die dag werkte het weer