anthonyaisrael8 is het gelukt om de xbox dvd uit te pluizen en te gaan zoeken naar de nieuwe mappacks en is hier door banned door Robert Bowling zowel op zijn Xbox Systeem, Clantag en Het Youtube Filmpje. Wat vinden jullie hier van hij zoekt toch gewoon op de CD?
Youtube Account: [url=”http://www.youtube.com/user/anthonyaisrael8″]http://www.youtube.com/user/anthonyaisrael8[/url]
Geef jullie mening

Klinkt allemaal vaag, want zelf zeggen ze bij IW dat de maps nog in ontwikkeling zijn, hoe kunnen ze dan al op de disc staan? xD
Ik vind ook maar vaag, hij mag toch onderzoeken wat hij wil? Het is in zijn bezit..
ja maar dan niet op internet zette jwt
cool, nu nog de overige duizenden hackers/glitchers (Die het online doen dan he.. offline boeit me geen reet, tenzij ze die trophyhack dingen doen)
[quote]Ik vind ook maar vaag, hij mag toch onderzoeken wat hij wil? Het is in zijn bezit..[/quote]
het cdtje is inderdaad van hem, alleen het spel blijft van IW.
loool moet ie niet doen alsof het een verassing voor hem is
Als jij een CD/DVD in bezit hebt, mag je ermee doen wat je wilt. Maar als er regels over zijn, en dat denk ik, heeft hij misschien wel verkeerd gezeten.