Assassin’s Creed: Unity zal ‘een coöp modus voor vier spelers bevatten’


Assassin’s Creed: Unity zal later dit jaar gaan verschijnen voor zowel de PlayStation 4, Xbox One en PC en op de komende E3 gaan we er een hoop van zien. Volgens een door de The Escapist geverifieerde bron op Twitter zal Ubisoft tijdens de E3 twee nieuwe trailers van deze titel gaan laten zien. Eén trailer zal draaien om de singleplayer waarbij in de tweede trailer een coöp modus voor vier spelers uit de doeken zal worden gedaan.

Mochten er daadwerkelijk twee trailers ofwel demo’s worden getoond, dan is het aannemelijk dat deze zullen worden verdeeld over de persconferenties van Sony en Ubisoft. Op negen juni weten we sowieso meer, want dan zal Ubisoft haar persconferentie houden.

  1. User  avatar
    1053 XP

    Met vrienden door de stad freerunnen? Hell yeah

    0
  2. User  avatar
    5920 XP

    Laat maar komen!

    0
  3. User  avatar
    1737 XP

    Zag alleen ergens staan dat de coöp dus niet in het singleplayer verhaal zou gaan, dat zou dan wel weer jammer zijn.

    0
  4. User  avatar
    1753 XP

    Finally! 🙂 Nu nog een hd trilogy naar de PS4! Als fan ga ik ze dan allemaal replayen! 🙂

    0
  5. User  avatar
    2317 XP

    @derage88: Eerlijk gezegd zou dat ook een beetje moeilijk zijn.

    0
  6. 94.226.91.xxx's avatar

    @Assasination-G: Ander verhaal, zelfde stad? 😀 ZOu wel nice zijn!

    0
  7. User  avatar
    1737 XP

    @Assasination-G: Denk wel dat het meevalt, behavle dan dat je dan altijd zou moeten zorgen dat je allemaal tegelijk zou spelen elke keer dat je verder wilt maar het is wel mogelijk. Dan zouden ongeveer hetzelfde moeten doen als Saints Row waar je eigenlijk je eigen cutscenes beleeft en de anderen ook maar samen wel de missies kan doen.

    0
  8. User  avatar
    2317 XP

    @derage88: Ja maar het punt is meer de story draait om 1 persoon, misschien de enige manier om het dan te laten werken is om bij cutscenes elke speler in de schoenen van de main character te zetten en dan de andere spelers op jouw screen andere textures laten hebben.

    Opzich zou het extra top zijn om co-op te hebben met main story en dan nog een side story 😀

    0
  9. User  avatar
    1737 XP

    @Assasination-G: Ik denk wel dat het zou kunnen in het verhaal van AC, in Brotherhood had je ook ineens een leger van Assassin’s tot je beschikking en daarna ook nog, en in Black Flag is het aantal er volgens mij niet minder op geworden, ik zou het niet zo raar vinden om met meerdere Assassin’s missies uit te voeren in een single-player verhaal.

    0
  10. 213.10.181.xxx's avatar

    @derage88: @Assasination-G: hoezo ? het was met sr2 ook moggelijk om samen missies te doen

    0
  11. Naam…'s avatar

    Niiice

    0
  12. Naam…'s avatar

    Ok het is wel een leuke touch maar dan moeten ze de gevechten ook moeilijker maken want ik maak die Templars en soldaten met 1 hand af met mijn controller

    0
  13. User  avatar
    2317 XP

    @213.10.181.xxx: In SR2 deden ze wat ik in mijn comment zei.

    0

Meer Assassin's Creed: Unity

Meer

Budget Zondag – Games – 4 oktober

Sniper Elite III: Ultimate Edition De Amerikaanse OSS-agent en cruciale scherpschutter Karl Fairburne dringt tot diep achter de linies van de nazi’s door terwijl de geallieerden het in de Westelijke Woestijn moeten opnemen tegen de g...