Driveclub krijgt nieuwe trailer en verschijnt op 8 oktober


Vlak voor de release van de PlayStation 4 werd Driveclub uitgesteld en Sony heeft ons nadien geen nieuwe releasedatum gegeven. De vraag was tot op vandaag wanneer de game precies zou gaan verschijnen en na vele geruchten – waar we door de behoorlijke variatie aan genoemde data de bomen door het bos niet meer zagen – heeft Sony ons eindelijk duidelijkheid gegeven.

Driveclub heeft allereerst een nieuwe trailer mogen ontvangen, zie hierboven en in deze trailer is aan het einde de releasedatum te zien. Deze is nu vastgesteld op 8 oktober later dit jaar. Naast deze aankondiging werd via het PlayStation Blog ook nog bekendgemaakt dat Paul Rustchynsky nu de game director is. Eerste stond hij al aan het roer van MotorStorm RC.

Morgen mogen we meer informatie verwachten van Driveclub evenals in de komende weken. We houden je zoals gewoonlijk op de hoogte.

  1. 87.211.72.xxx's avatar

    Hahahaha dan zijn we haast een jaar verder dan de oorspronkelijke release datum.

    0
  2. User  avatar
    2001 XP

    Vraag me af of deze game dan nog steeds in de IGC van PSPlus komt tegen die tijd…zoals oorspronkelijk gemeld was.

    0
  3. User  avatar
    1737 XP

    @87.211.72.xxx: Als ie kwalitatief dan ook een jaar beter is dan dat ie was vind ik dat prima. Liever dit dan die laatste rotzooi van NFS en Forza met hun mt’s

    0
  4. 87.211.72.xxx's avatar

    Deze race game ziet er wel mooi uit, maar helaas ben ik niet zo van de race games.Voor de echte race fans hoop ik dat driveclub weer niet wordt uitgesteld.

    0
  5. User  avatar
    192 XP

    Volgens Sony is “early 2014” nog steeds in oktober 😀
    Liever dit dan onafgewerkt.

    0
  6. 81.28.91..xxx's avatar

    Wauw…

    8 oktober wat een mongolen

    0
  7. User  avatar
    854 XP

    lekker in een maand wanneer dragon age ook uit komt

    0
  8. User  avatar
    321 XP

    Uitstel is de game enkel ten goede gekomen, maar is nog lang tot Oktober. 🙁
    In ieder geval duidelijkheid omtrent de release.
    Nog steeds Day1 voor mij.

    0
  9. Naam…'s avatar

    Lekkere ongunstige maand voor sony, met releases als destiny en fifa de voor batman en dragon age. Release had eigenlijk ook wel een maandje eerder mogen zijn.

    0
  10. Naam…'s avatar

    De meeste zullen ook wel een maandje langer wachten op project cars.

    0
  11. Naam…'s avatar

    Hierna kunnen ze mooi beginnen aan een nieuwe motorstorm, vond motorstorm 2 er al prachtig uit zien. Kunnen ze er met de ps4 een ultieme versie van maken.

    0
  12. User  avatar
    324 XP

    Had augustus/september verwacht naja, maandje later dan maar he.

    0
  13. User  avatar
    17 XP

    Oktober pas bijna 11 maanden later dan geplant:-(..

    0
  14. User  avatar
    647 XP

    Tja, en dan komt Project Cars een maand later. Dan wacht ik wel een maandje 🙂

    0
  15. User  avatar
    833 XP

    Tja wat een kut datum.
    Wat moet ik nu kiezen, Driveclub, project cars of the crew.
    Misschien komt er dan alweer een nfs

    0
  16. 94.215.191..xxx's avatar

    game nog steed gratis bij Plus ?

    0
  17. 94.208.106..xxx's avatar

    @94.215.191..xxx:

    niks is gratis bij plus. je betaalt er gewoon voor hoor.

    wel een aardige korting, maar je betaalt wel.

    geen onzin advertising posten hier aub.

    0
  18. Naam…'s avatar

    Ze moeten het nu wel gratis

    0
  19. Naam…'s avatar

    Ze moeten het nu wel gratis geve! Na al die triestige plus acties (outlast was beste tot nu toe) voor de ps4 de rest van die indie crap kan op vita blijven tenzij het echt een waardevolle indie is dan ok

    0
  20. User  avatar
    1469 XP

    Oktober? Serious… dan koop wacht ik gwn een maandje en koop ik project cars gwn!

    0
  21. User  avatar
    1469 XP

    Oktober? Serious… dan wacht ik gwn een maandje en koop ik project cars gwn!

    0
  22. User  avatar
    7143 XP

    deze game ga ik zeker halen 🙂

    0
  23. User  avatar
    1039 XP

    Dat was dan een launch titel voor de ps4! De ontwikkelaars zouden zich beter wat focussen op de kwaliteit in plaats van een releasedatum.

    0
  24. User  avatar
    1039 XP

    @94.208.106..xxx: ga jij maar ergens anders je onzin verkopen, plaats liever een nuttige comment!

    0
  25. User  avatar
    5761 XP

    Dit word dan DC in October en zeker PC een maand later ” must buy ” voor mij 🙂

    0
  26. 94.215.191..xxx's avatar

    game komt nog steeds gratis voor ps plus. Heeft sony gezegd via twitter

    0
  27. BonanzaNLD's avatar

    Bedoelen ze niet 10 aug ipv 8 okt? US Datum?

    0
  28. User  avatar
    1039 XP

    @BonanzaNLD: In de trailer staat 8 oktober.

    0
  29. BonanzaNLD's avatar

    @jonas46 in de trailer staat 08.10.2014…. In de US betekent dat 10aug en niet 8okt. Tenzij ik ergens het woord ‘October’ gemist heb in dn trailert

    0
  30. User  avatar
    26459 XP

    @BonanzaNLD: Trailer is op het Europese PlayStation Blog gepost dus dan betreft het een EU trailer en niet een US trailer. Zou beetje raar zijn ook. In de US komt de game overigens op 7 oktober uit.

    0
  31. 94.215.40..xxx's avatar

    Dit had natuurlijk gewoon een launch titel moeten zijn die te downloaden is via Playstation Plus zoals aangekondigd.

    0
  32. 84.28.252.xxx's avatar

    Diep triest een jaar na release, dan was het ook gewoon troep destijds van de oorspronkelijke release. Voor mij hoeft het ook niet meer. Ik hoop dat iedereen project cars koopt en deze links laat liggen aangezien die vast en zeker beter is en ook rond oktober uitkomt als ik me niet vergis.

    0
  33. 84.28.252.xxx's avatar

    En dus krijgen we ook nog 5maanden lang stront indie games in de ps+ instant game collection voor de ps4. Diep treurig

    0
  34. 78.22.203.xxx's avatar
    0
  35. User  avatar
    1039 XP

    ER STAAT OP HET EINDE VAN DE TRAILER TOCH ECHT OKTOBER HOOR ! BETER KIJKEN VOOR JE COMMENTAAR GEEFT!
    https://www.youtube.com/watch?v=ny3JYGXCmFg#t=112

    0
  36. ideas for home business's avatar

    Its such as you learn my mind! You appear to grasp so much about this, like you wrote the book in it or something. I feel that you can do with some p.c. to drive the message home a little bit, however instead of that, that is great blog. A fantastic read. I’ll definitely be back.
    ideas for home business http://allhint.com

    0

Meer Driveclub

Meer