De King’s Fall Raid van The Taken King is niet direct bij de release beschikbaar


The Taken King is de grootste uitbreiding voor Destiny tot zover en hier mag je natuurlijk het nodige aan nieuwe content van verwachten. Als je heel erg uitkijkt naar een nieuwe Raid, dan zul je daar nog iets langer geduld voor op moeten brengen.

De Raid King’s Fall is de grootste tot op heden, maar die zal pas na de release van The Taken King beschikbaar gesteld worden. Dat deze Raid later komt is niet omdat deze vertraagd is, maar omdat Bungie er een plan mee heeft, aldus Luke Smith tegenover IGN.

“It’s not going to be available on day one. We definitely have a plan for when it’s going to be available. I’m not going to announce the plan for it on the youtube gaming stage. But I promise for people who are excited about the raid will know when it’s time to take time off work. We’ll give em’ a heads up.”

  1. User  avatar
    71 XP

    Ja is wel logisch deden ze op het begin ook met vault of glass de mensen beetje de tijd geven om te lvle en nieuwe gear te verzamelen als ze het maar niet telang weg laten:p

    0
  2. 84.30.88.xxx's avatar

    Inderdaad logisch , je hoef je niet te haasten om zo snel mogelijk level 40 te worden.
    sommige klagen hier over , zijn vaak mensen die destiny niet spelen of die nog nooit een raid gedaan hebben.
    Hetzelfde geklaag dat raids geen matchmaking heeft , geloof me dat is een juiste beslissing , het ziet er op YouTube makkelijk uit , maar het heeft veel fail and errors gekost om het te masteren met een vaste raid groep.

    0
  3. User  avatar
    510 XP

    Ik heb the vault of glass gespeeld en moest bij de laatste boss level quitten , het groepje waarmee ik speelde ging ervan door en daarna nooit meer kunnen afmaken, ik vind persoonlijk matchmaking goed maar andere kant snap ik het ook wel want je jeb echt een headset nodig, jammer want ik heb nooit een raid afgemaakt…

    0
  4. User  avatar
    1140 XP

    Het speelt veel fijner met een vast groepje, je weet wat je aan elkaar hebt en bent ingespeeld. VoG met randoms doe ik gemiddeld 1,5 uur over en met een vast groepje 35 tot 50 minuten als we goed doorspelen.

    0
  5. User  avatar
    150 XP

    @Birdnest1:
    Als je hem nog wilt spelen moet je me ff toevoegen speel hem wekelijks! Darksoldier-Hdg heet ik

    0
  6. 83.163.99.xxx's avatar

    We zijn toch druk bezig met levelen, gear verzamelen en onze nieuwe classes proberen voor we klaar zijn om te raiden 🙂

    0
  7. User  avatar
    510 XP

    @Swithok: Oke ik voeg je vanmiddag ff toe ! 🙂 thanks

    0
  8. User  avatar
    494 XP

    Ik vind het ook absoluut niet erg, je zult waarschijnlijk wel een bepaald level moeten hebben voordat je er uberhaubt in kunt. Daarnaast kun je nu op je gemak eerst alle andere zaken verkennen voordat je al je tijd in de Raid gaat stoppen.

    Moet zeggen dat ik er wel echt zin in heb!

    0

Meer Destiny

Meer