For Honor krijgt in februari een open beta


Update: Ubisoft heeft inmiddels via persbericht aan ons laten weten dat er inderdaad een open beta zal plaatsvinden. Deze beta is speelbaar van 9 tot 12 februari en iedereen die interesse heeft kan hier aan meedoen. Hieronder een trailer en een overzicht van wat je in de beta kan doen.

Origineel bericht: Afgelopen weekend kon je For Honor al spelen, mits je toegang had tot de gesloten beta. Had je daar geen toegang toe, maar wil je de game wel nog graag uitproberen? Dan kan dat over anderhalve week, aangezien er nog een open beta zal volgen vlak voor de release.

Twitch Prime gebruikers hebben een e-mail ontvangen van Twitch waarin staat dat er een open For Honor beta zal plaatsvinden tussen 9 en 12 februari. Ubisoft heeft deze beta officieel nog niet aangekondigd, maar we hebben hun vaker vlak voor de release van een game een open beta zien houden, dus we achten de kans vrij groot dat dit er inderdaad aan zit te komen.

  1. User  avatar
    4357 XP

    Ik vond wat ik gezien had van For Honor helaas erg eentonig. Gelukkig heb ik nu een andere samoerai om mee te zwaardvechten. 😀

    0
  2. 77.248.23.xxx's avatar

    @Sensu: Nioh?

    0
  3. User  avatar
    4357 XP

    @77.248.23.xxx: Juist! 🙂 Ik gebruik eigenlijk geen zwaard maar axe en kusarigama, alleen jammer dat ze niet met dezelfde stats scalen.

    0
  4. 62.72.193.xxx's avatar

    @Sensu: niet mee eens, je moet echt een aantal uurtjes met een character spelen om de combat een beetje te kunnen beheersen. Het gaat een stuk dieper dan veel mensen denken

    0
  5. User  avatar
    4357 XP

    @62.72.193.xxx: Ik zei ook van wat ik zelf gezien had, dus daar kun je het niet mee eens of oneens zijn: dat ís gewoon mijn beleving. Of het ook zo is voor anderen, dat is een tweede. Maar ik heb het zelf niet gespeeld omdat het mij in de eerste instantie niet zo trekt.

    0
  6. 83.87.164..xxx's avatar

    @Sensu: daar zeg je het idd: gezien 😉 ik heb de beta gespeeld en toen ik em voor de laatste keer af sloot stond er 10 uur playtime. Een beleving na 10 uur spelen zegt een stuk meer dan een beleving na wat beelden te bekijken is mijn mening en ik denk ook wel een feit

    0
  7. User  avatar
    4357 XP

    @83.87.164..xxx: Wauw, oké. Vriend van me die het streamde zei na een uur of 15 spelen dat het best wel een one-trick-pony was. Is naar jouw idee schijnbaar ook een feit dan. Wie heeft er dan gelijk als de twee “feiten” elkaar tegenspreken. Sowieso, of je nu kijkt hoe iemand 15 uur hetzelfde doet of die 15 uur zelf speelt maakt dan ook niet meer uit. Feit.

    0
  8. 217.166.253..xxx's avatar

    but spel

    0
  9. User  avatar
    1153 XP

    Ik heb de closed beta afgelopen weekend gespeeld en ik vond het fantastisch. Het spel liep lekker. Er zijn wel wat balance issues maar deze kunnen makkelijk vermeden worden met samenspel. Deze komt in iedergeval de 14de op de deurmat.

    0
  10. 31.151.56..xxx's avatar

    Wat een kut besturing! R1 en R2 voor attack… You serieus ubisoft.??? Wat is er gebeurd met vierkantje en 3hoekje als attack en heavy attack. Ik pas

    0
  11. User  avatar
    2575 XP

    @31.151.56..xxx:

    Ben je simpel dan als je een spel alleen hiervoor laat liggen.. hahaha

    Is dit trouwens niet gewoon aan te passen?

    0
  12. 143.179.94..xxx's avatar

    @62.72.193.xxx: Eens vond de game eerst eentonig en saai overkomen, maar na het het spelen van meerdere potjes voelde ik de vibe steeds meer op komen. Ik kijk er dan ook naar uit dit spel wederom te spelen, dus mooi nog een beta periode om het uit te proberen.

    0
  13. User  avatar
    338 XP

    @Sensu: je haalt feiten en meningen door elkaar

    0
  14. User  avatar
    4357 XP

    @Denders: Je moet eerst ff de reactie lezen waar ik op reageer, vandaar dat feiten tussen aanhalingstekens staat.

    0
  15. 188.202.95..xxx's avatar

    Ik vond hem wel leuk 🙂 ga hem day one halen.

    0
  16. User  avatar
    359 XP

    Heb afgelopen weekend een paar uren de closed bèta gespeeld. Vind het best een leuk spel, maar ik weet niet voor hoelang dit leuk blijft.

    Hoop dat ik dit weekend met ghost recon aan de slag kan (maar moet wel eerst de code binnen krijgen want die heb ik nog steeds niet gekregen..), denk dat ik me daar meer mee kan vermaken.

    0
  17. User  avatar
    4884 XP

    Vind het redelijk wel een goede spel twas beter dan ik verwachtte maar ben ook bang zoals veel mensen dat het idd wat te eentonig gaat worden. Ik kijk uit naar de single-player review. Als het een 8 of een 7.5 haalt dan haal ik hem. Zo niet dan heb ik mass effect en horizon dawn om het weg te spoelen.

    0
  18. User  avatar
    58 XP

    @ArtieSuperFLy: ben het helemaal met je eens. Als deze game een keer 20 Euro is haal ik ‘m wel.

    0
  19. 77.251.27.xxx's avatar

    Super vet spel, in de bèta al weten te prestigen. Na een paar uur spelen in een bloedlust terecht gekomen kon niet meer stoppen met slashen!!!

    0

Meer For Honor

Meer