Februari content schema voor Hitman is bekend


Hitman seizoen 1 is afgelopen en ook heeft Square Enix nu de hele handel op disc uitgebracht, waarover binnenkort meer in een special. Qua nieuwe content hoeven we niet bijster veel nieuws te verwachten, want IO Interactive is bezig met een nieuw seizoen.

Spelers van het eerste seizoen hoeven zich echter niet te vervelen, want ook in februari zal er het nodige te doen zijn. Men heeft een schema bekendgemaakt van wat je de komende weken kunt verwachten en dat schema is als volgt.

Week 1 (Feb 6 – 12)

  • Elusive Target #20 in Bangkok

Week 2 (Feb 13 – 19)

  • Escalation Contract in Hokkaido
  • Game update (TBC)

Week 3 (Feb 20 – 26)

  • Elusive Target #21 in Hokkaido

Week 4 (Feb 27 – Mar 5)

  • 10 New featured contracts

De update voor week 2 is nog even aankijken of die daadwerkelijk dan verschijnt, ook ontbreken nog alle details omtrent deze update. Zodra IO Interactive of Square Enix meer duidelijkheid geven, laten we het uiteraard weten.

  1. User  avatar
    169 XP

    Heb hem net binnen gekregen… Had geen zin om losse delen te spelen.. vanavond maar beginnen..

    0
  2. User  avatar
    3062 XP

    @ThatCrazyDutchDude:

    Speelze ! Ik ben ook eraan begonnen.

    0
  3. User  avatar
    169 XP

    @moes: Ja, thnx. Jij ook.

    0
  4. User  avatar
    3062 XP

    @ThatCrazyDutchDude:

    Dank je. Trouwens, die elusive targets zijn trouwens echt super tof. Het lijkt net alsof je een echte hit gaat maken. Je mag geen fout maken en je neemt het ook heel serieus. Je bent ook banger om te sterven. Lijkt net echt haha.

    0
  5. 82.73.214..xxx's avatar

    @moes:

    Hoe weet je dat het net echt lijkt? Nou?!

    0
  6. User  avatar
    3062 XP

    @82.73.214..xxx:

    hoeps, betrapt !

    0
  7. 2a02:a440:2089:0001:015b:ccb4:2de4:9.xxx's avatar

    Heb hem al sinds 27 januari nog steeds in de verpakking liggen.. Misschien morgen maar eens even beginnen.

    0
  8. 178.50.68..xxx's avatar

    @moes:

    ben laatst een uur bezig geweest maar het is gelukt. het scheelt wel heel veel als je de mappen aardig unlocked heb, zo kan ik bijna overal spawnen.

    0
  9. User  avatar
    3062 XP

    @178.50.68..xxx:

    dat klopt, meer mogelijkheid betekent meer kans om je target makkelijker te benaderen.

    0

Meer Hitman

Meer