PS Vita firmware 3.65 vrijgegeven door Sony

PS Vita firmware 3.65 wordt vanaf vandaag verspreid door Sony, welke waarschijnlijk enkele exploits in de handheld fixt. Zo had Team Molecule een tijd geleden een methode vrijgegeven die het mogelijk maakte om met een HENkaku gekraakte PS Vita het PlayStation Network op te kunnen.

Het is dus niet verrassend dat Sony nu met een update komt die dit moet oplossen. Men had namelijk de 3.63 passphrase gevonden, waardoor met oudere firmwares verbinding kon worden gemaakt met het PSN. Deze nieuwe update wijzigt mogelijk de passphrase, zodat oudere firmwares niet langer kunnen verbinden met het online netwerk.

De vraag is dan ook of Team Molecule er nu weer in gaat slagen om de passphrase te vinden en hoe lang dit kat-en-muis spelletje zal duren. Daarnaast is het ook mogelijk om DNS-en te spoofen en zo toch op het PlayStation Network te kunnen. Sony lijkt wat dit betreft dan ook aan de verliezende kant te staan en de PS Vita is inmiddels dusver gekraakt dat er nog weinig te redden valt.

Volgens Sony zelf brengt de firmware slechts meer stabiliteit naar de handheld.

  1. User  avatar
    10599 XP

    Leeft dit ding nog? Ik gebruik hem nog elke dag maar veranderd niks tot aan weinig. Alleen PS+ games die 9 van de 10 keer ruk zijn.

    0
  2. 69.164.221.xxx's avatar

    @stefan52a: heb jij de nieuwe of oude psvita?

    0
  3. User  avatar
    10599 XP

    @69.164.221.xxx: nieuwe

    0
  4. User  avatar
    421 XP

    Ik heb de vita, maar mijn mobiel is een leukere platform……tja.

    0
  5. User  avatar
    400 XP

    Nu hij eindelijk opengebroken is door hackers, kunnen mensen eindelijk zelf aan de slag met dingen ontwikkelen voor de VITA. Als Sony het niet wilt ondersteunen en ervoor wilt ontwikkelen, dan de mensen zelf maar!

    0
  6. 66.249.93..xxx's avatar

    @stefan52a: nieuwe is ook beter dan de oled versie TFT OOG VEEL FIJNER en gaat langer mee zo schermpje en kost minder als die kapot gaat 🙂

    0
  7. User  avatar
    10599 XP

    @66.249.93..xxx: cool om te weten

    0
  8. User  avatar
    294 XP

    @66.249.93..xxx: waar heb je het over. Contrast van de OLED versie was vele malen beter. Batterij is nu niet veel beter, ik kan het weten want ik werkte voor de fabrikant die oled en TFT maakte voor Sony Vita.

    0
  9. User  avatar
    9074 XP

    @M3blaze: Ik heb zat games maar ik hou van RPG’s. 😀

    0
  10. User  avatar
    9074 XP

    @Vechtersbaas: Ja tuurlijk daarom kraken ze de Vita niet om alles gratis en illegaal te downloaden.. Ik heb zelf zat games voor de Vita en er komt zat bij.

    0
  11. 2a03:a8e0:dfff:2836:0000:0000:0000:0.xxx's avatar

    @M3blaze:
    Een echte gamer gamed met analoge sticks en buttons…

    0