Na wat uitstel werd enige tijd terug de definitieve releasedatum van Past Cure bekendgemaakt, namelijk 23 februari 2018. Morgen is het zo ver en de game zal dan ook echt verschijnen. Omwille van die reden is er een launch trailer vrijgegeven en die kun je onder dit bericht bekijken.
In de verschillende video’s die in de laatste maanden van Past Cure zijn vrijgegeven, was goed te zien dat het om een game gaat die te maken heeft met het bovennatuurlijke. De hoofdrolspeler beschikt bijvoorbeeld over de mogelijkheid om tijd te beïnvloeden. Tevens wisselt zijn geheugen tussen de realiteit en zijn dromen, die allesbehalve vrolijk zijn, dus je weet nooit wat nu echt is en wat niet.
Past Cure schotelt je een avontuur voor met een filmisch karakter, die actie combineert met puzzels. Je hebt de mogelijkheid om volop voor de actie te gaan, maar je kunt het spel ook als een stealth-game spelen.
Deze game lijk me zo gaaf die ga ik zeker checken.
Alleen is morgen de release wereldwijd of alleen in Amerika? Want in de store zie ik hem nog niet.
Of word het alleen een fysieke game?
@83.87.10..xxx: Als de game morgen uit komt dan staat hij vandaag natuurlijk niet in de store. Het is zowel fysiek als digitaal