Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 remaster aangekondigd en verschijnt op 4 september


Na weken van geruchten is de kogel dan eindelijk door de kerk: vanaf 4 september kunnen we aan de slag met een remaster van de eerste twee delen in de Tony Hawk’s Pro Skater-franchise. Dit kondigde Tony Hawk met Geoff Keighley aan tijdens Summer Game Fest.

De remaster bevat alle originele levels en álle skaters die in het originele roster zaten. Daarnaast zal een groot deel van de originele soundtrack ook terugkeren en je kunt aan de slag met nieuwe versies van Create-A-Skater en Create-A-Park. Ten slotte is er ook nog de mogelijkheid om samen te spelen, zowel in lokale coöp als in online multiplayer modi.

Dit hele pakket zal zoals aangegeven vanaf 4 september verkrijgbaar zijn met een adviesprijs van $39.99, wat waarschijnlijk voor Europa ongeveer hetzelfde zal zijn. Natuurlijk kun je hieronder ook meteen de aankondigingstrailer bekijken:

  1. User  avatar
    394 XP

    Ah.. Those memories…

    Fantastische games <3

    0
  2. User  avatar
    2403 XP

    ook op de PS5 graag

    mvg

    0
  3. User  avatar
    2239 XP

    THPS2! Die muziek! Lekkerrr!

    0
  4. User  avatar
    3888 XP

    Kippenvel!

    Soundtrack weer dik in orde zie ik!

    0
  5. Anoniem-6218's avatar

    Dit is geen remaster maar een remake. Net zoals ze met crash en spyro hebben gedaan, een 1 op 1 remake. Zelfde uitgever ook, toevallig.

    0
  6. Anoniem-522's avatar

    Dikkie dik

    0
  7. User  avatar
    2239 XP

    @Anoniem-6218:

    Precies! Dat ziet zelfs een blinde. 😛

    0
  8. User  avatar
    4028 XP

    Veeheeet! Die gaat er zeker komen.

    0
  9. Anoniem-9540's avatar

    Lokale coöp. Dit wilde ik weten.

    0
  10. Anoniem-8562's avatar

    @PBJ85: overdreven

    0
  11. Anoniem-1637's avatar

    Goty. Pre order al geplaatst.

    0
  12. User  avatar
    10599 XP

    Ziek, wat een herinneringen heb ik hieraan. 🙂 Mooi prijsje ook.

    0
  13. Anoniem-5708's avatar

    Offtopic: @PSX-Sense: State Of Play aangekondigd voor donderdag.

    0
  14. Anoniem-551's avatar

    Childhood memories geweldig

    0
  15. User  avatar
    3888 XP

    @Anoniem-8562: Dan vraag ik.me af of je deze games des tijds hebt gespeeld! De status van THPS games vooral de eerste delen is op z’n zachtst gezegd legendarisch! Was 14 toen deel 1 kwam en gelijk verkocht! De muziek was heerlijk en nog steeds luister ik de bands die ik toen hèb ontdekt! Ik zeg fingerflip-airwalk

    0
  16. User  avatar
    129 XP

    Hopelijk beter dan de hd versie op de ps3 van deeltje 1. Die viel erg tegen

    0
  17. User  avatar
    2239 XP

    @PBJ85:

    Heeft hij niet dat is duidelijk.

    0
  18. User  avatar
    3568 XP

    Zit Spider-Man erin?

    0
  19. Anoniem-2972's avatar

    Remaster… gelukkig want een remake zouden zo hard verprutsen..

    Wel leuk maar nee.. ondanks dat ik beide delen vroeger best kapot gespeelt hebt.

    0
  20. User  avatar
    2766 XP

    @Anoniem-5708: over ghost of tsushima

    0
  21. Anoniem-7174's avatar

    jammer hoopte op een nieuw deel

    0
  22. User  avatar
    319 XP

    Geweldig!! Oude herinneringen met coop! Haha yeah!!

    0
  23. Anoniem-8044's avatar

    Split screen!!!!!! Yeah!!!! Gelijk pre order en!!

    0
  24. User  avatar
    2239 XP

    @Anoniem-2972:

    Uhm dit is een remake.

    0
  25. Anoniem-176's avatar

    @ROODBAARD: staat remaster in de titel.. of laat ik me op het verkeerde been zetten..

    0
  26. User  avatar
    2239 XP

    @Anoniem-176:

    Ik denk het. Iedereen ziet toch wel dat dit geen simpele remaster is? Omdat het in de titel staat? Haha, goeie.

    Hier wat meer informatie:

    https://www.gamepur.com/guides/is-tony-hawks-pro-skater-12-a-remake-or-remaster

    0
  27. User  avatar
    9074 XP

    @PBJ85:
    @ROODBAARD:
    Helemaal mee eens deel 2 was vooral fantastisch die soundtracken heerlijk simpele en zo vermakelijke gameplay.

    0
  28. Anoniem-5698's avatar

    Waarom lees ik nergens dat deze games meelopen in sony’s smart delivery concept? Ik heb beide spellen namelijk destijds al gekocht bij de bart smit voor m’n omgebouwde ps1 en ps2. Bezitters mogen toch wel uitgaan van een gratis upgrade lijkt me?

    0
  29. Anoniem-9011's avatar

    @ROODBAARD: dan ben ik toch bang dat ze aan de gameplay gaan zitten kutten en dat juist dat sterke punt keihard verziekt gaat worden..

    Mja misschien ook niet.. ben er alleen bang voor.. net als FFVIIremake.. die remake is voor mij compleet verziekt en van strategie rpg naar actie rpg gegaan.. als old gamer lig ik er dan af en ben ik er meteen klaar mee… haalt het nostalgisch gevoel en kracht uit de game..

    Maar goed.. misschien zit ik er helemaal naast en slaat mijn argument nergens op alsof het zou zijn alsof ik bang ben dat het verhaalijn van de game veranderd wordt.. slaat ook nergens op.. anyway.. zoals ik al zei.. ik sla de game toch over…

    0
  30. User  avatar
    4884 XP

    Beste Tony hawk pro skater ooit op de ps1… The memories

    0
  31. User  avatar
    252 XP

    Skate 3

    0
  32. Anoniem-7176's avatar

    @Anoniem-5698: Grapjas

    0
  33. Anoniem-7834's avatar

    Dit slaat de plank mis

    0
  34. User  avatar
    73 XP

    @Harry_Handgranaat:
    Precies

    0
  35. User  avatar
    3888 XP

    @Harry_Handgranaat: Skate en THPS kan je niet vergelijken! een semi skate sim vs een arcade skate game… Dit is het zelfde als onder een Gran Turismo trailer enkel zeggen: Burnout.

    0
  36. User  avatar
    1214 XP

    Beide delen kapot gespeeld vroeger.

    0
  37. Anoniem-335's avatar

    wauuuuwwwww…… echt te gek. Ik hoop dat die soundtrack inderdaad grotendeels aanwezig is, dat was voor mij 50% van die game. Ik was waardeloos in de game, maar wat vond ik het vooral leuk om te doen. Steeds weer opnieuw proberen met die vette soundtrack op de achtergrond (vooral dat nummer met public enemy/ anthrax)

    0

Meer Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2

Meer