Praey for the Gods verschijnt begin 2021 en komt zowel naar de PS4 als de PS5


Praey for the Gods is al een lange tijd in ontwikkeling bij No Matter Studios en is een soort spirituele opvolger van Shadow of the Colossus. Bij aanvang van het Kickstarter project jaren terug werd aangekondigd dat de game naar de PlayStation 4 zou komen, mits een bepaald financieel doel gehaald werd. Dat doel werd ruimschoots overtroffen en zodoende is er een PS4-versie in ontwikkeling.

Dat was tot zover het laatste nieuws, want het is al geruime tijd stil rondom deze titel. Via het PlayStation Blog laat de ontwikkelaar echter weten dat de ontwikkeling flink opgeschoten is, want de game zal begin 2021 uitkomen en dat niet alleen voor de PlayStation 4, de game komt ook naar de PlayStation 5.

Op de PlayStation 4 draait de game op 30 frames per seconde, op de PlayStation 5 op 60 frames per seconde. De PS5-versie geniet ook van maximale grafische mogelijkheden, zoals volledige schaduwen, textures van hoge resolutie en meer. Ook zal de game volop gebruikmaken van de nieuwe features die de DualSense te bieden heeft.

Mocht je de PS4-versie aanschaffen, dan krijg je een gratis upgrade naar de PS5-versie. Een concrete releasedatum is nog niet bekend, maar de ontwikkelaar mikt op het eerste kwartaal van 2021. Check hieronder de nieuwste trailer.

  1. Anoniem-5853's avatar

    Ah jammer niet voor de playstation 2 dus 🙁

    0
  2. User  avatar
    4028 XP

    Wauw dit is echt wel een overduidelijke Shadow of the Colossus ripoff.

    0
  3. Anoniem-9546's avatar

    @Anoniem-5853: maaarrrr …. Ze hebben niet gezegd dat hij niet voor de PlayStation 3 uitkomt, dus wie weet….

    0
  4. User  avatar
    1947 XP

    @Oldskool-NL:

    Niet raar voor een “is een soort spirituele opvolger van Shadow of the Colossus. ”

    OT: ziet er wel machtig uit 🙂

    0
  5. User  avatar
    4028 XP

    @Redrum83: een spiritueel opvolger is imo niet copy paste opvolger. Dit is echt wel heel erg hetzelfde.

    0
  6. User  avatar
    1947 XP

    @Oldskool-NL:

    Tja een game dat over neerhalen van colossus zal een spirituele opvolger er niet echt anders op worden kwa verhaal en gameplay..

    Beetje als iemand een spirituele opvolger zou maken van CoD.. ik denk dat guns/killstreaks/adhd knallen er hoofdzakelijke in zal zitten.. wat ook gelijk 90% van de originele game zal zijn ..

    Toch? 😉

    0
  7. User  avatar
    4028 XP

    @Redrum83: nou ja, het was wel een hele vette game iig.

    0
  8. User  avatar
    75 XP

    @Oldskool-NL: Shadow is de allerbeste imo, dus vind het alleen maar mooi dat er soortgelijke games komen (want die ontbreken er gewoon).
    Liever dit dan nog een FPS game

    0

Meer Praey for the Gods

Meer