De PlayStation Plus games voor november 2020 zijn nu live


We zijn de maand van de PlayStation 5 lancering ingegaan en iedereen kijkt natuurlijk heel erg uit naar 19 november. In de tussentijd verschijnen er verschillende games en onze PlayStation 4 is zeker nog niet afgeschreven. Zeker vandaag niet, want er zijn twee nieuwe games live gegaan in de PlayStation Plus sectie van de PlayStation Store.

De ‘gratis’ games van november zijn Middle-earth: Shadow of War en Hollow Knight: Voidheart Edition, die allebei nu beschikbaar zijn om binnen te halen. Je kan voor Middle-earth: Shadow of War hier terecht en voor Hollow Knight: Voidheart Edition hier. Op 19 november gaat ook Bugsnax live, wat een ‘gratis’ game voor de abonnees is die dan een PlayStation 5 bezitten.

  1. Anoniem-7587's avatar

    Dam middle earth is groot

    0
  2. User  avatar
    10599 XP

    Meteen Middle Earth binnengehaald 🙂

    0
  3. Anoniem-2066's avatar

    @Anoniem-7587: op pc is die 120gb

    0
  4. Anoniem-1115's avatar

    @Anoniem-2066: oh ok valt nog m ee dan

    0
  5. Anoniem-7203's avatar

    @Anoniem-1115: haha idd

    0
  6. User  avatar
    471 XP

    “Op 19 november gaat ook Bugsnax live, wat een ‘gratis’ game voor de abonnees is die dan een PlayStation 5 bezitten.”

    Dus PS4 bezitters kunnen hem niet claimen voor als ze later de PS5 krijgen?

    0
  7. Anoniem-6340's avatar

    @pOZORjED: Ik denk dat je wel gewoon met je telefoon bijvoorbeeld naar de psn store kan gaan en het dan kunt claimen.
    Maar dat zien we pas 19 november

    0
  8. Anoniem-3019's avatar

    Vind de ps store maar slecht geworden, geen filmpje of afbeeldingen van een spel, de grootte van het spel wordt niet genoemd, en als je zoek op dlc, succes!!
    Als je nu iets tegenkomt op de ps store en je weet niet wat het is, moet je alsnog gaan zoeken op internet naar informatie. Hoe kun je zoeken op prijs ect ? Nergens te vinden.

    0
  9. Anoniem-5811's avatar

    @Anoniem-3019: Je weet dat de ps2 geen store heeft? Je moet je ps4 gebruiken om in de store te kijken.

    0
  10. Anoniem-1892's avatar

    @Anoniem-3019: Dlc staat er gewoon bij, en bij Details staat hoe groot de game is.

    0
  11. Anoniem-7307's avatar

    ×*#&+ Hollow Knight is normaal 100 euro. Zal wel een foutje zijn.

    0
  12. Anoniem-5760's avatar

    Kan je bugsnax niet claimen als je geen ps5 hebt?

    Dat lijkt me niet, volgens mij kan je die ook gewoon claimen voor als je later een ps5 gaat aanschaffen

    0
  13. User  avatar
    278 XP

    Hier op pc staan nog de oude. But then again. De nieuwe store trekt op geen zak dus wie weet kijk ik gewoon mis

    0
  14. Anoniem-6247's avatar

    @Anoniem-2066:

    Ja, maar de pc is bagger

    0
  15. User  avatar
    275 XP

    @Anoniem-1892: Via een browser niet.
    Het lijkt echt waanzinnig inconsistent.

    Gisteren zat ik bij een game te kijken, die had 2 tabbladen. 1 met een verhaaltje, en 1 met technische specs. En bij deze 2 links is dat weer niet aan de orde. Of ze moeten het nog steeds aan het updaten zijn.

    0
  16. User  avatar
    75 XP

    Is Shadow of War beter dan Mordor want Mordor vond ik echt achterlijk slecht en repetitief net als Ubisoft games

    0
  17. Anoniem-4671's avatar

    @SwingMeister: mordor was echt goed juist. Dan is de game niks voor jou

    0
  18. User  avatar
    4884 XP

    @SwingMeister: dan ga je shadow of war zeker niet leuk vinden. Mordor was juist de beste !

    0
  19. Anoniem-491's avatar

    @Anoniem-6247tuurlijk…

    0
  20. Anoniem-7248's avatar

    @Anoniem-6340:

    Kan ook gerust van niet.

    0
  21. Anoniem-1823's avatar

    Shadow of War even gespeeld, maar wat valt die game tegen zeg. Gelukkig maakt Hollow Knight een hoop goed.

    0
  22. Anoniem-6102's avatar

    middle earth is best een goeie nooit uitgespeeld maar lekker looten en een army bouwen

    0
  23. Anoniem-6182's avatar

    Zal shadow of war maar snel uitspelen
    Middle-Earth: Shadow of Mordor verliest online features eind van het jaar

    0
  24. Anoniem-5321's avatar

    shadow of war had ik al, is wel een toffe game. Hollow knight had ik voor de switch zonder dlc dus wel blij dat ik deze heb kunnen binnenhalen voor de playstation. Echt een topgame

    0
  25. Anoniem-766's avatar

    @Anoniem-5321:
    de dlc voor deze game is gratis en de switch versie heeft alles er al in zitten. is de meest complete versie…..

    0