Nieuwe trailer toont de talloze opties van de foto modus in Cyberpunk 2077


We zijn inmiddels nog maar één week(!) verwijderd van de release van Cyberpunk 2077 en dat betekent dat CD Projekt RED nog maar een scheutje kerosine in de marketingmachine gooit met screenshots, gameplay of nieuwtjes. Een beetje game anno 2020 beschikt natuurlijk over een foto modus en Cyberpunk 2077 zal op dat gebied niet achterblijven.

De Poolse studio heeft daarom een nieuwe trailer vrijgegeven, die de talloze opties en mogelijkheden laat zien van dit toffe extraatje, die je met een druk op de knop kunt starten. Natuurlijk is het mogelijk om de camera te pannen en te draaien, maar ook talloze filters, stickers en poses passeren de revue. Met de stijl die Cyberpunk 2077 hanteert, zal dat ongetwijfeld voor een paar gave kiekjes zorgen.

  1. Anoniem-6445's avatar

    Ben het spel nu aan het installeren maar gvd heb een day one patch van 56.325 mb. Oftewel dikke 56gb lol

    0
  2. Anoniem-5827's avatar

    Meerdere mensen spelen de game al !!

    0
  3. Anoniem-757's avatar

    Er gingen geruchten rond dat de day one patch 56GB zou zijn………….is alweer ontkracht inmiddels.

    0
  4. Anoniem-8050's avatar

    Zo dat ziet er wel heel geil uit allemaal zeg!

    0
  5. Anoniem-9093's avatar

    Ik gebruik echt nooit fotomodus

    0
  6. User  avatar
    10599 XP

    Wat een mooie fotomode weer! 🙂

    0
  7. Anoniem-4147's avatar

    één week nog!!!

    0
  8. Anoniem-7267's avatar

    @Anoniem-8602:

    Gebruik hem dan ook.

    0
  9. Anoniem-3461's avatar

    Straks zit iedereen alleen nog maar in de fotomode LOL

    0
  10. Anoniem-7563's avatar

    Hoevaak gebruiken mensen fotomodus dat het zo een hype wordt met elke game?!

    0
  11. User  avatar
    453 XP

    @Anoniem-7563: ik alvast niet

    0
  12. Anoniem-664's avatar

    Ben altijd wel benieuwd wat mensen met de foto’s van die fotomodus doen? Iedereen zijn ding natuurlijk maar heb dit nooit gesnapt eerlijk gezegd.

    0
  13. Anoniem-6450's avatar

    Ik ga de fotomodus zeker regelmatig gebruiken.. in the witcher 3 vond ik het echt een gemis dus maakte ik screenshots met de share button knop en vind het nog altijd leuk de foto’s terug te bekijken

    0
  14. Anoniem-283's avatar

    Ik snap dus niet wat mensen zo bijzonder vinden aan een foto-modus in een game. Waar the f….. gebruik je dit voor?

    0

Meer Cyberpunk 2077

Meer