The Last of Us: Part II heeft performance patch voor de PS5 ontvangen


The Last of Us: Part II heeft een performance update voor de PlayStation 5 ontvangen. Sony heeft zojuist met Naughty Dog aangekondigd dat ze update 1.08 voor The Last of Us: Part II hebben uitgebracht, die dus direct te downloaden is.

Na het downloaden en installeren van deze update op de PlayStation 5, is het mogelijk om te kiezen uit twee framerate opties. Bij de beeldinstellingen kun je nu kiezen uit 30 fps en 60 fps, dus als een hogere framerate je voorkeur geniet kun je daar nu gebruik van maken.

Verdere details over de update zijn niet bekendgemaakt, wat impliceert dat dit de enige toevoeging is aan de game op de PS5, die via backwards compatibility op het platform draait.

https://youtu.be/9vKTikTO4dE

  1. Anoniem-2432's avatar

    Ik zag hem nog niet staan. Of kan het geeinstaleerd zijn toen mijn Ps5 uitstond

    0
  2. User  avatar
    10599 XP

    Wat een leugenachtige trailer weer vol met onzin quotes hahah.

    0
  3. Anoniem-2322's avatar

    The Last of Us Part II bestaat niet in mijn ogen.

    0
  4. Anoniem-4611's avatar

    Super! Lol @ die TLOU2 haters, die snappen gewoon niet wat een goede game is. Ga gauw Fortnite spelen kiddo’s.

    0
  5. User  avatar
    2766 XP

    Voor mij genoeg om hem verder te spelen

    0
  6. Anoniem-1985's avatar

    Ik ga die lekker replayen. Was een geweldige ervaring en kijk er terug naar uit.

    0
  7. Anoniem-3615's avatar

    Bent op ieuw aan het installeren en download update 1.07 dus is NG niet beschikbaar blijkbaar

    0
  8. Anoniem-39's avatar

    Update 1.08 nog niet beschikbaar blijkbaar

    0
  9. User  avatar
    2766 XP

    @stefan52a: wat is er leugenachtig en waarom zijn die quotes onzin?

    0
  10. User  avatar
    10599 XP

    @Bass: de game is echt niet goed naar mijn mening, ver overrated en onzin.

    0
  11. User  avatar
    767 XP

    @stefan52a: gij hebt er echt plezier in om reactie’s uit te lokken denk ik he?
    Is nu echt bij élke post over tlou dat je wel iets reageert.
    Ge doet maar, daar nie van, maar valt me wel op dat het gewoon te doen is om iets uit te lokken

    0
  12. Anoniem-8155's avatar

    You can’t polish a turd

    0
  13. Anoniem-8155's avatar

    @stefan52a: Deze game zit zo goed in elkaar. Is geen game die dit niveau kan aantikken in dit genre. Snap niet waarom het overrated zou zijn.
    Nou noem n game die in dit genre wat het beter doet kwa verhaal, gameplay, setting, graphics etc. ?

    0
  14. Anoniem-2897's avatar

    @stefan52a: jij ook

    0
  15. User  avatar
    726 XP

    @stefan52a: Topspel is het !

    0
  16. Anoniem-1021's avatar

    Smaken verschillen. Persoonlijk vind ik het een van de beste spellen ooit, met ongekende graphics en details in de wereld. Zal nog lang duren voordat een ander spel in de beurt zal komen.

    0
  17. Anoniem-9308's avatar

    Als je dit spel niet ‘snapt’, dat kan, al zegt dat zeker wel wat over je intelligentie en inlevingsvermogen, of beter het mogelijke gebrek eraan.
    Het spel afdoen als slecht/overrated/onzin is jezelf kwalificeren als iemand die het totaal niet begrepen heeft en inderdaad beter een andere hobby kan gaan zoeken…

    0
  18. User  avatar
    408 XP

    Nice!!! Blij dat ik gewacht heb met mn 2e playthrough. Kan me trouwens best voorstellen dat deze game niet iedereen kan bekoren, maar voor mij de op 1 na beste PS4 game.

    0
  19. User  avatar
    767 XP

    @Anoniem-9308: idd. En moet ik toegeven dat andere sexualiteiten en geaardheden je strot worden ingeramd. Ja da is ook zo. Teveel naar m’n goesting zelfs.
    Ben van mening dat je zelf er mag over denken zoals ge wilt. Goe of slecht.
    Maar is het een belachelijk goeie game? Jazeker. Detail, verhaal, emotie… Teveel om op te noemen in mijn ogen

    0
  20. User  avatar
    408 XP

    @Anoniem-9308: als jij iemands mening afdoet als onzin en je eigen visie als waarheid beschouwd, kan je denk ik zelf ook wel wat inlevingsvermogen gebruiken. ;). Ik ben benieuwd if je echt t verschil goed ziet. Ik vind t verschil tussen 30 fps en 60 soms voor mn gevoel vrij klein. En die TLOU2 deed t grafisch al echt goed

    0
  21. User  avatar
    18 XP

    @stefan52a: Mee eens. Grootste teleurstelling voor mij. GFX en geluid zeer goed. Gameplay herhaling van deel 1, maar het blijft zeer goed. Maar alles word teniet gedaan door het verhaal. Bar baar en baaaaarr slecht. Vooral het einde. Je dood duizend nog wat lui die ook maar probeert te overleven. Uitzonderingen gelaten. Steek die domme achterlijke trut gewoon dood. Je het letterlijk alles voor niks gedaan en je eigen vrienden in de steek gelaten.

    0
  22. Anoniem-3540's avatar

    @rafc1880: Kun je aangeven in welke momenten van de game dat door je strot werd geramd?

    Ellie’s geaardheid was al duidelijk in de vorige game en hier heeft ze een vriendin. Ze werd 1x beledigd en op datzelfde moment verdedigd om een kus.

    Op 1 locatie is er een regenboogvlag waar 2 zinnen aan besteed worden.

    Dus aub waar wordt het door uw strot geramd? Abby is duidelijk een “body builder” (geeft zelf aan een benching record te hebben bereikt) en is daar trots op. Ze is verder gewoon een vrouw.

    Ik snap het echt niet waar mensen zo over zitten zeuren. 5 minuten op een game van 25 uur en het is niet eens zo erg gesteld.

    Als het gaat om die hele toestand van Lev…misschien. Hij werd als man geboren maar verplicht als concubine opgegroeid door zijn moeder vanwege de cult. Werd in ieder geval niet verheerlijkt, eerder tegenovergestelde maar vond dat juist een interessante wending in het verhaal.

    0
  23. Anoniem-5078's avatar

    @Anoniem-9308: Ja joh, bepaal jij even wat goed is en wat niet. Want jij bent toonaangevend vanwege… Nouja, toonaangevend in je eigen wereld. Ga lekker ergens anders interessant doen.

    0
  24. Anoniem-1951's avatar

    @stefan52a: lol het is juist 1 van de beste games ooit.
    Wat een top verhaal.

    0
  25. Anoniem-8712's avatar

    @Anoniem-1951: en vergeet de gameplay niet, en 60 FPS dat heeft de game juist nodig nu wordt het nog een betere ervaring.

    0
  26. User  avatar
    4028 XP

    @Humpdog: dan denk ik dat je de insteek van het einde niet hebt begrepen.

    0
  27. Anoniem-1564's avatar

    Jammer dat het kut verhaal niet beter word met meer FPS :’)

    0
  28. Anoniem-1674's avatar

    @stefan52a:

    Dom jongetje.

    0
  29. User  avatar
    767 XP

    @Anoniem-3540: dat deel van Lev is naar mijn gevoel er teveel aan. Of Ellie nu lesbisch is boeit me nieveel.
    Maar zoals ik zei, ieder mag z’n mening hebben, goe of slecht.
    heb in’t normale leven ook m’n eigen standpunten en gedachten.
    Ik moét niet akkoord gaan met dingen omdat een ander dat is. (en lig er nog minder wakker van wat een ander denkt van wat ik denk en doe)
    En het is ook nog steeds allemaal maar fictie en een game he, zijn er heel veel die dingen te serieus nemen.

    0
  30. Anoniem-3870's avatar

    @Oldskool-NL:

    Precies.

    0
  31. User  avatar
    4028 XP

    @Anoniem-3540: het is gewoon populair om mee te gaan in een soort van hatewave. Ik zie het steeds vaker. Mensen lopen mee met de mening van een of andere YouTuber en ook die Youtubers lopen elkaar gewoon achterna. De game is gewoon steengoed, doet inderdaad misschien niet wat het gros verwacht of wil, maar dat vind ik juist gedurfd. En als slot van de game zat ik echt met open mond te kijken en ik moest er echt van bijkomen de hele avond en de dag erna. Veel mensen begrepen het denk ik niet maar het is een les van het leven met acties en consequenties.
    Prachtige game.

    0
  32. User  avatar
    767 XP

    @Oldskool-NL: sorry maar ik moet hier toch ff op reageren.
    Omdat ge een bepaalde mening hebt doe je mee aan een hate wave?
    Omdat ik bepaalde meningen en gedachten heb?
    zoals ik net schreef, ik moet maar akkoord gaan omdat je als meisje geboren word en een jongen wilt zijn/worden omdat de maatschappij dit probeert te normaliseren?
    Denket echt wel van nie… En of ge me nu kortzichtig vind of nie, ik slaap er zeker nie slechter door.
    En heb ook niet gezegd dat dit een slechte game is. Integendeel zelfs.
    Lees hierboven mor ergens.
    Soit bij deze laat’k het hierbij.
    Nog ne prettige avond

    0
  33. Anoniem-8438's avatar

    Damn heb hem net uitgespeeld, had beter even gewacht maarja maakt niet uit heb liever dat er een patch komt dan dat er geen komt dan kan ik hem nog altijd is voor een 2de keer spelen als ik zin heb

    0
  34. Anoniem-9094's avatar

    Wat een meesterwerk. Geen ėėn spel komt nog maar bijna in de buurt.
    Sony PlayStation for the players.

    0
  35. Anoniem-2243's avatar

    Beste game ever. Period. ND is de baas der bazen. Dit spel sleurt je mee op een manier wat ik nog nooit heb meegemaakt. Transgenders, lesbies, I DONT CARE. In world of warcraft zit ook een transgender en niemand haat daarop. Iedereen die deze game haat of beter gezegd niet begrijpt of een beetje inlevingsvermogen heeft, zoek de fout bij jezelf want beter dan dit word het niet

    0
  36. Anoniem-5471's avatar

    @Oldskool-NL:

    Goed verwoord Bas! Helemaal mee eens.

    0
  37. User  avatar
    218 XP

    @rafc1880: ik denk eerder dat hij het had op de hatewave mbt deze game

    0
  38. Anoniem-2508's avatar

    @Anoniem-8155: Ik vind days gone minstens net zo goed en nog veel leuker om te spelen dan de scripted bs van de tlou2 veel meer te doen in die game tlou2 ben je binnen 20 uurtjes doorheen nu wil ik ook tlou2 niet helemaal gaan afkraken die game heeft ook wel goede dingen de gameplay is goed en de graphics zijn geweldig maardat is het dan ook wel geen meesterwerk!

    0
  39. Anoniem-5732's avatar

    @stefan52a: Ik kan begrijpen dat je de game niet leuk vindt, maar om dat nou elke keer in dit soort topics komen vertellen…

    Ik ben een metal fan en vind K3 ook niet leuk. Maar zie je mij elke keer een K3 forum opzoeken om te zeggen hoe slecht hun muziek wel niet is?

    0
  40. User  avatar
    2766 XP

    @stefan52a: ah ok.. dus omdat jij het geen leuk spel vindt noem je de makers leugenaars en zeg je dat ze onzin verspreiden. Ben ik even blij dat ik niet jou collega ben

    0
  41. User  avatar
    218 XP

    @Anoniem-5732: zou ik nog eerder begrijpen dan deze game slecht vinden 😉

    0
  42. User  avatar
    4028 XP

    @rafc1880: voel jezelf niet aangevallen hoor, mijn bericht was niet aan jou gericht. Heb jou ook niet genoemd toch?

    0
  43. User  avatar
    10599 XP

    @Bass: wat heeft die collega shit er mee te maken? Mag ik mijn mening niet hebben?

    0
  44. Anoniem-7377's avatar

    @stefan52a:

    Jij bent te dom om een eigen mening te hebben.

    0
  45. User  avatar
    10599 XP

    @Anoniem-5732: ik zoek het ook niet op, dus je argument is ontkracht.

    0
  46. Anoniem-6264's avatar

    @stefan52a: kweek eerst een iq voordat je praat. Mensen als jij zijn het probleem van onze verzuurde maatschappij.

    0
  47. User  avatar
    619 XP

    Leuk! M’n base PS4 was te zwak, nu kan ik er geoptimaliseerd van genieten op m’n PS5. Ik ben al heel lang heel benieuwd naar deze game. Het depressieve trekt me niet, maar het schijnt gewoon een hele goede game te zijn.

    0
  48. Anoniem-3059's avatar

    @Anoniem-4611: tlou2 is idd een fenomenaal mooi en goed game, zit nu op ongeveer 1/4e in de game en…wow! De eerste heb ik uiteraard uitgespeeld.

    0
  49. Anoniem-4454's avatar

    @Anoniem-5732: haha! Ben ook metal fan ik ben het volledig met je eens \ooo/

    0
  50. Anoniem-9342's avatar

    Ik ga popcorn maken, iemand ook wat?

    0
  51. User  avatar
    2303 XP

    @stefan52a: Je bent er anders altijd wel vrij rap bij om je ongenoegen over de game te uiten. Het is inmiddels wel duidelijk dat je geen fan bent van het tweede deel, ik stel dan ook voor om het te laten rusten en je te richten op de games waar je wel van kunt genieten, goed idee :)?

    0
  52. Anoniem-2299's avatar

    Mwah, 1 keer gespeeld op de ps4 maar niet de moeite waard om een 2e keer te spelen. Gameplay is matig en het verhaal is niet voor mij i guess. De feministische woke agenda is mij iets te aanwezig maar dat staat los van het feit dat het verhaal gewoon best wel kut is. Vooral de stukken met Abby zijn ronduit kut. Een 6je at best deze game.

    0
  53. Anoniem-5918's avatar

    Krijg je nu ook PS5 trophies van TLOU2?

    0
  54. Anoniem-5918's avatar

    @stefan52a:

    Zelfs het personeel van PSX-Sense kotst je uit zo te zien.

    0
  55. Anoniem-8201's avatar

    @Magnolia:

    Blokkeer dat ventje gewoon joh. Elke keer hetzelfde gejammer.

    0
  56. Anoniem-1423's avatar

    Ze kunnen beter het verhaal patchen

    0
  57. Anoniem-8505's avatar

    @Anoniem-1423:

    Zodat mensen zonder empathie het wél aankunnen?

    0
  58. Anoniem-1968's avatar

    @Anoniem-1423: hahaha echt he. Wat een bout verhaal!

    0
  59. Anoniem-7723's avatar

    Is er geen patch om Abby te wissen ofzo?

    0
  60. User  avatar
    10599 XP

    @Anoniem-8155: Uncharted 2

    0
  61. User  avatar
    10599 XP

    @Magnolia: Neen

    0
  62. User  avatar
    10599 XP

    @The Dutch Hunter: dat is flop game

    0
  63. User  avatar
    2766 XP

    @stefan52a: tuurlijk mag jij je mening hebben, maar door te zeggen dat er leugens en onzin quotes verwerkt zijn in dit filmpje suggereer jij dat het feitelijk fout is en dan heeft het niks meer met jou mening te maken.

    0
  64. Anoniem-4704's avatar

    @stefan52a: ik ben het met je eens. Mag ook wel gezegd worden.

    Gameplay etc was goed en de details/graphics ook, Maar het verhaal was absoluut om te janken. En dat het meteen weggezet word dat je geen inlevingsvermogen etc hebt is echt de reinste onzin.

    Je mag gerust een game/verhaal superkut vinden. Want dat vond ik zelf ook

    0
  65. Anoniem-5264's avatar

    Dus geen grafische performance boost?

    0
  66. User  avatar
    2766 XP

    @Anoniem-5264: enhanced resolution en targeted 60 fps

    0
  67. Anoniem-9904's avatar

    Begrijp ik het goed, kun je de ps4 versie op de ps5 installeren en dan updaten? Ik heb het ps4 schijfje en zou de game graag nog een keer op de ps5 spelen

    0
  68. Anoniem-2999's avatar

    @Bass:
    Enhanced resolution maakt de game niet mooier. Verschil tussen checkerboard 4K en native 4K is zeer klein. Wordt tijd dat er een ps5 remastered versie komt.

    0
  69. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-5732: hoe kan je k3 niet leuk. Vinden dan?
    Haha nee maar precies dat mijn god

    0
  70. User  avatar
    2766 XP

    @Anoniem-2999: enhanced is volgens mij verbeterd. Of het nou veel of weinig is weet ik niet en ik kon ook het verschil ook niet duidelijk zien. In theorie is het een grafische vooruitgang, maar ik vind de 30 naar 60 fps een goede stap vooruit.

    Een remaster zou ik geen geld voor over hebben met deze vooruitgang in ieder geval

    0
  71. Anoniem-4824's avatar

    @Magnolia: Ik heb dit ook al meerdere keren aangegeven maar Stefan wordt nu eenmaal enorm opgewonden van het te laten merken dat hij de game slecht vindt, en van alle haat reacties.

    Het is maar wat je graag doet, maar het verziekt wel iedere post van TloU2 en je merkt dat steeds meer mensen het gezeur van Stefan moe zijn.

    0
  72. User  avatar
    767 XP

    @Oldskool-NL: neen dat niet, maar voelde me wel wat ‘aangesproken’.
    No worries

    0
  73. Anoniem-5212's avatar

    @Anoniem-4824:

    Ook echt, maar ze doen er toch niks aan. Ze meten hier altijd met twee maten.

    0
  74. Anoniem-8006's avatar

    @stefan52a: lekker huilen zonder PS5

    0
  75. Anoniem-3550's avatar

    @Anoniem-9342: doe maar choco chips please

    0
  76. Anoniem-1135's avatar

    @Bass: locked 60fps in praktijk

    0
  77. Anoniem-3854's avatar

    @Anoniem-9308: Dus als je dit spel niks vindt dan denk jij dat iemand het niet snapt? Dat zegt meer over jouw intellectueel denkvermogen. Je kan de game prima snappen maar nog steeds niet leuk vinden, dat heb je met persoonlijk smaak, die is bij iedereen anders.

    0
  78. Anoniem-6245's avatar

    30fps voor een ps4 game op de ps5…. game moet gewoon draaien op 60fps 4k of beter.

    0
  79. Anoniem-3104's avatar

    @stefan52a: Het is geen flop, maar het verhaal binnen part 2 zelf is super uitgemolken. Het spel/verhaal had gewoon een paar uur korter moeten zijn. Net als de laatste 2 The Avengers films hadden part 1 en 2 in 1 film moeten zitten, en dan had part 2 niet langer mogen duren dan 45 min. Part 2 van The Avengers is gewoon net als part 2 van TLOU een enorm uitgerekt verhaal die te lang duurde.

    0

Meer The Last of Us: Part II

Meer