Eerder deze week werd duidelijk dat Sony een nieuw ontwikkelteam heeft opgericht in samenwerking met PlayStation Studios Visual Arts en Naughty Dog. Een vacature die toen online verscheen, stelde dat deze nieuwe studio aan een onaangekondigde game werkt, samen met Naughty Dog.
Nu is er opnieuw een vacature gedeeld, die weer een klein detail prijsgeeft. De beschrijving stelt namelijk dat deze nieuwe PlayStation Studio samen met Naughty Dog werkt aan “een nieuw project in een geliefde franchise”. Verdere details ontbreken, dus het wordt niet duidelijk welke franchise hiermee bedoeld wordt.
Bij Naughty Dog denk je natuurlijk al gauw aan Uncharted en The Last of Us. Visual Arts bood al ondersteuning bij de ontwikkeling van The Last of Us: Part 1, dat eerder dit jaar verscheen. Hoe de toekomst van die serie eruitziet is onduidelijk. Of we een nieuw Uncharted-project kunnen verwachten is ook niet bekend. Naar verluidt wilde Visual Arts eerder al eens graag een remake van de eerste Uncharted maken. Verder dook eerder dit jaar een mogelijke hint naar meer Uncharted-games op.
Een hoop speculatie dus, maar feit is dat deze nieuwe studio van Sony met Naughty Dog werkt aan een geliefde franchise. We wachten geduldig af.


Jak and daxter reboot. Denk dat rachet and clank wel bewezen heeft dat er animo voor is.
@PvdW90:
Ja ik dacht ook meteen aan Jak & Daxter
Way Of The Warrior 2. Let’s go!
Jak, uncharted of last of us… veel meer blijft er niet meer over aangezien crash bij Activision ligt dacht ik
@rainking: haha ja is denk ik niet die “geliefde franchise” waar ze het over hebben. Daarnaast liggen die rechten bij universal voor zover ik kan vinden
@Bass:
Hahaha, ik heb ook eerlijk gezegd geen idee, hoor. Ik weet dat dat spel wat minder populair is en ik dacht ik doe effe lekker mee.
Als ik een serieus antwoord zou moeten geven, dan lijkt me een spel als de eerste Jak And Daxter wel gaaf om weer eens te spelen.
Zou mooi zijn als Jak and Daxter weer terug op de PlayStation komt.
Remake hier remake daar, en nog een remaster tussendoor.
@Anoniem-6677:
Ga een andere hobby zoeken als je het niets vind.
geen last of us aub
Ohhh Jak and Daxter please!!!! <3
@Anoniem-6859: Hell yeah. Laat het ajb The Last of Us zijn. Beste franchise van ND.
PlayStation <3
Greatness Awaits.
Ze hadden gewoon Days Gone 2 moeten maken ipv die medewerkers moeten ontslaan
@PvdW90: heeft denk ratchet & clank juist bewezen dat niet te veel animo is?
Begrijp mij niet verkeerd het ziet er geweldig uit maar weet niet hoe de sales zijn.
Misschien weet jij er meer van?
@Anoniem-6677: door dit soort zeikerds HOOP ik juist dat het een remake of remaster wordt
Laat maar een nieuwe uncharted komen het is al lang geleden dat deel 4 uitkwam .
@Anoniem-9264: dat is niet van naughty dog
@RobanosSmatros: de eerste kwartaal toen de ps5 uit komt zat de game al op 1.1 miljoen verkochte exemplaren. Dus zal nu wel een stuk hoger liggen. En Sony gaf aan dat het een succes was. Denk ook als je kijkt naar een psychonots 2 op de xbox. Die had hele goede recensies de verkoop percentage weet ik daar niet van zal ook vooral veel gamepass gebruikers zijn. Maar daardoor denk ik dat er wel animo is voor zulke games. Crash bandicoot komen ook vervolg delen van dus dat neem ik wel allemaal mee waarom ik denk dat er animo voor is.
Ik denk Jak 4. Na het success van Ratchet zie ik het wel gebeuren dat dat het is.
Nieuwe Halo?
Inderdaad, dat zal Jack & Daxter moeten zijn.
@PvdW90: kijk weet je wat probleem is.
Voor mij dan.
Ik vind het prima aantallen maar vind sony dat ook of de gene die over een sequel gaat.
Stel dat zij 3 miljoen verkocht hebben.
maar 5 miljoen hebben ”begroot” dan is het dus een mislukking.
En heb gevoel dat er soms belachelijke targets gezet worden die erg onrealistisch zijn.
Ik hoop op een nieuwe sequel hoor van veel sony spellen maar kijk maar naar een dayys gone bijvoorbeeld.
Ja die had zijn problemen en optimalisatie was ver te zoeken maar NU al stekker eruit vind ik zonde.
@RobanosSmatros: ja snap jouw punt wel. Ik heb me ook heel erg vermaakt met days gone en de game verdient ook een 2de deel. Het was ook een open einde eigenlijk dus je hebt ook helemaal niet het idee dat het goed afgesloten is. Maar ze vonden het wel weer goed genoeg om er een serie van te maken. Mja het is lastig inderdaad. Denk bij rachet dat ze zoiets hadden van ja 10miljoen ps5 verkocht waarvan 1.3 rachet and clank kochten dat is goed(las een artikel dat ze tevreden waten). Ik weet niet wat bijv een days gone gedaan heeft. Maat als je 140 miljoen ps4 hebt en je verkoopt maar 2 miljoen dat is dan weer relatief weinig. Sony en elk andere bedrijf denken maar aan 1 ding dat is geld. Ja en als dan een game te weinig verkoopt om dikke winst te maken laten ze helaas snel games vallen.
@PvdW90: Jammer maar wel begrijpelijk.
Denk dat daarom veel remakes/ remasters gewoon veilige bets zijn maar voor veel mensen niet leuk.
Kijk zoals de last of us remake voor ps5 is natuurlijk belachelijk zo duur en minder content.
Dat ze het willen maken voor de nieuwe generatie begrijp ik dan weer wel.
Hoop dat spellen die misschien financieel niet perse een succes waren wel gewoon een 2e poging/ kans krijgen of dat ze gewoon de verwachtingen laag houden.
Verhaal met ratchet denk ik dat hij ook prima heeft verkocht.
Stomme is dat ik pas na het spelen van de gratis game dacht van shit dit spel is ook wel iets voor mij als ik dat eerder had gedaan (En ook had moeten doen)
Had ik hem bij de release gekocht.