Xbox Showcase bestaat uit meer dan alleen CGI trailers


Aanstaande zondag zal de Xbox Showcase plaatsvinden en ook zal Microsoft nog een aparte showcase organiseren die die dag in het teken van Starfield staat. Gezien Microsoft na Redfall iets goed te maken heeft, zullen ze echt een onuitwisbare indruk moeten achterlaten om daarmee de toekomst van Xbox vorm te geven.

Dit zullen ze doen door nieuwe beelden te laten zien van allerlei reeds aangekondigd en nieuwe games. Via Twitter stelt Aaron Greenberg echter dat alles wat getoond wordt bestaat uit in-game footage, in-engine footage of in-game footages met cinematische stukken. Geen CGI trailers van begin tot einde dus, gezien die niks zeggen over de uiteindelijke kwaliteit.

Hiermee zegt Greenberg eigenlijk dat we precies de content krijgen zoals te zien zal zijn in de beelden. Verder stopt Microsoft met de ’12 maanden regel’, dus het is geen garantie dat hetgeen we te zien krijgen ook binnen een jaar uitkomt, omdat het niet realistisch is om dat te beloven.

  1. User  avatar
    2144 XP

    Hoop wel dat een paar games die wij 2 jaar geleden te zien kregen wel een release datum krijgen.

    0
  2. Anoniem-3564's avatar

    Mooi kan me nog een show herinneren van xbox dat zo een beetje alles wat ze lieten zien CGI was

    0
  3. Anoniem-1508's avatar

    “zullen ze echt een onuitwisbare indruk moeten achterlaten om daarmee de toekomst van Xbox vorm te geven.”

    Nee dat is kortzichtig zijn. Starfield kan ook een zeer grote teleurstelling worden. Ze moeten gewoon een hele grote line games tonen. Vooral nieuwe ip’s. Of bestaande franchises opfrissen. Dat gezegd zijnde. Xbox is al lang uit zijn glorie jaren. De gamepass is hetgeen wat voor hun telt.

    0
  4. Anoniem-5936's avatar

    Banjo kazooie please

    0
  5. Anoniem-8947's avatar

    30 fps Starfield

    0
  6. Anoniem-711's avatar

    MS moet zorgen dat ze op zich zelf concenteren en niet zo bezig zijn met wat Fanboys op twitter willen horen. Als niemand iets riep over CGI, dan hadden ze waarschijnlijk net zoveel CGI trailer laten zien. Afgelopen jaren was dat bij MS niets anders dan CGI en nietszeggende in-engine trailers.

    0
  7. Anoniem-8565's avatar

    Gameplay moeten ze laten zien , footage from the Xbox Series X.
    Geen pc beelden ..

    0
  8. Anoniem-6945's avatar

    Microsoft kennende met CGI trailer in elke show van ze .
    De verwachtingen heel laag houden.

    0
  9. User  avatar
    71 XP

    Het gaat ook alleen om 1st-party titels.

    “None of our first party games in the show are full CG trailers. Everything is either in-game footage, in-engine footage, or in-game footage with some cinematics. Each of our trailers will be labeled so it is hopefully clear for our fans.”

    Ben wel benieuwd, al zijn in-game engine beelden soms net CG beelden. Belangrijker vind ik of de beelden op een high end pc of op de xbox draaien..

    0
  10. Anoniem-5531's avatar

    Als Microsoft nog iets wil betekenen, moeten ze stoppen met dat games gelijk op gamepass terecht komen. Sinds gamepass er is, hebben ze nog maar weinig goede games uitgebracht.

    0
  11. Anoniem-2215's avatar

    @Anoniem-1508: als ze een grote line up tonen zegt ook niks. Het belangrijkste is dat ze met kwalitatieve games op de markt komen. Geen Redfall gevalletjes meer.

    0
  12. User  avatar
    4028 XP

    Release dates moeten ze laten zien. Gameplay van Avowed en iets van Fable bijvoorbeeld .

    0
  13. User  avatar
    4017 XP

    Banjo Kazooie please. Dan is de show al goed voor mij.. Maar na die dramatische Sony presentatie ben ik terughoudende dan ooit.

    0
  14. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-8947: Zelda is ook 30fps vermaak ik mij al bijna 100 uur mee.

    0
  15. Anoniem-8790's avatar

    @Smaakmaker: “Banjo Kazooie please”

    Dat kun je wel vergeten. Zit ook echt niemand op te wachten.

    0
  16. Anoniem-3961's avatar

    Is iedereen aan slapen? Ze kondigen hier niet aan dat er weinig CGI trailer komen. Wat ze hier voorzichtig doen is jullie voor bereiden dat ze er show komt waar het gros wat je gaat zien nog steeds niet zsm uit komt terwijl de trouwen domme Xbox mannetjes al 3 jaar zitten te wachten zometeen.. hoe goedgelovig moet je zijn..

    0
  17. User  avatar
    4028 XP

    @Anoniem-3961: ahum 3 jaar!? Eerder 10.

    0
  18. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-8790: De reacties toen hun voor Smash werden onthult geven toch een andere beeld.. Daarbij betrouwbare Insiders Nate the Hate en MVG gaven aan dat zij hoorde dat er een Banjo kazooie project in de maak is. Plus het is nog een genre wat op gamepass niet erg vertegenwoordigd is. Dus nee niet uitsluiten.

    0
  19. Anoniem-1254's avatar

    @Smaakmaker: Geruchten dus. Die 9 van de 10 keer niet waar zijn.

    0
  20. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-1254: Ligt eraan wie ze brengt. Nate the hate maar ook mvg roepen niets iets zomaar. Maar we gaan het wel zien.

    0
  21. User  avatar
    13155 XP

    @PvdW90: ja man!
    Heb je games waar je echt naar uitkijkt?

    0
  22. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-5531: tjah denk dat ze nu niet meer terug kunnen ?

    0
  23. User  avatar
    13155 XP

    @Smaakmaker: Mmmm maar daar hebben we niets van gehoord nog geen gerucht niets dat zou wel iets te veel van goede zijn toch?

    0
  24. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-3961: hehehe ja ben hier wel bang voor…..
    maar goed we gaan het zien ben benieuwd!

    0
  25. User  avatar
    2144 XP

    @RobanosSmatros: avowed en fable kijk ik echt naar uit. Nieuwste horizon motorsport. En stiekem hoop ik op een nieuwe gears of war. Voor de rest kunnen ze mij alleen maar verrassen.

    0
  26. Anoniem-434's avatar

    Ja opslag en nieuwe kleuren controllers

    0
  27. Anoniem-5067's avatar

    Werkt de huidige XBOX controller nog met penlites??

    0
  28. Anoniem-797's avatar

    @Anoniem-8947: 30 fps….de norm voor Xbox

    0
  29. Anoniem-7862's avatar

    @Smaakmaker: Artikel is van juni 2022. Ook weer een gerucht, geen enkel bewijs.

    0
  30. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-7862: Ik zeg ook niet dat het gerucht waar is. Echter melde hun dit vorig jaar. De dag voor de showcase. Echter wisten zei toen nog niet dat Xbox zich op de 12 maanden focuste. En dat de reden had kunnen zijn dat die er niet bijzat.
    Echter heeft Nate the hate de melder van dit bericht mij vandaag op YT laten weten geen updated info te hebben. Maar dat betekend nog wel dat hij denkt dat het bestaat.

    0
  31. User  avatar
    10599 XP

    We zullen het zien, hoop het wel, anders is het net zo even te min als die Sony Showcase hahah. CGI zegt ook zo niks, het kan cool zijn, maar tja t zegt zo weinig.

    0
  32. Anoniem-7840's avatar

    Ik hoop op Fable

    0