The Game Awards worden heel binnenkort uitgereikt en tijdens die show zullen er uiteraard opnieuw heel wat studio’s aankondigingen doen van toekomstige games. Zo ook SEGA, die een wel heel mysterieuze aankondiging op de planning heeft staan.
@Curiousjoi liet op X weten dat ze een brief heeft gekregen van SEGA, waarin we worden aangemoedigd om zeker naar The Game Awards te kijken, want daar gaat ‘een nieuw tijdperk’ met ‘nieuwe energie’ worden aangekondigd.
Klinkt best vaag, maar SEGA heeft duidelijk iets groots te melden. Ook Geoff Keighley gooit nog wat olie op het vuur door te retweeten met ‘dit is enkel maar het begin’.
👀
It’s only just beginning.#TheGameAwards https://t.co/fXXevqe1OL
— Geoff Keighley (@geoffkeighley) December 2, 2023
We leren meer tijdens The Game Awards van 7 (bij ons 8) december.
Nieuwe console
Groot. zij brengen niet anders uit dan Sonic en jakuza ik verwacht er niets van .
xbox ook een grote aankondiging. misschien koopt MS ook Sega wel?
@Anoniem-7266: Zou mooi zijn!
Overname door Microsoft, ik zie het nog gebeuren
Tja. Als Yakuza je grootste game is, dan verwacht ik niet heel veel. Het is natuurlijk een leuk spel. Maar niet van het niveau van Capcom, Naughty Dog, Fromsoftware, etc.
Wellicht komen ze met een nieuwe console… Wie hebben dat in het verleden ook wel eens geprobeerd…. :-/
Cleavage
Lost Judgment 2
@Anoniem-7266: Is al langer een gerucht
Mmmm. Lekker hoor..
@Anoniem-1887: ik hoop het van harte
Tetten!