
Sony rolt vandaag een nieuwe PlayStation 5 firmware update uit. Het gaat hier om versie 25.01-10.60.00, die gefaseerd in verschillende regio’s beschikbaar wordt gesteld. De update is niet al te bijzonder, want deze komt met de twee meest voorkomende patch notes van firmware updates, zie hieronder:
- We’ve improved system software performance and stability.
- We’ve improved the messages and usability on some screens.
Mocht de update meer doen dan hierboven aangegeven, dan laten we dat natuurlijk weten.

Na deze scheed hij ermee uit!
Als die niet al te bijzonder is waarom plaatsen jullie er dan steeds waardeloze posts van op?
@Anoniem-7500: werkt bij mij prima hoor
Hopelijk halen ze niet de PS1 tm 4 thema’s eruit
@stefan52a: zit er nog in
pfff is dit nou weer nodig, weer wachten voordat ik ken gamen
@Bass: Fijn 🙂
@Anoniem-7500: scheed? Is dat n bijvoeglijkvoornaamzegsel?
Maak eens mogelijk dat we folders kunnen maken. please
“We’ve improved system software performance and stability.”
Fl*kker toch op Sony, dit is allemaal zo’n bullsh!t, al sinds de PS3. Dat kat en muis spel tegen hackers verliezen jullie uiteindelijk toch, maar kom dan toch niet met dit soort nonsens.
@Anoniem-1786: +1
@Anoniem-3838:
Wat weet jij er nou van kereltje?
@Anoniem-3838: hahahahaha lol
@Anoniem-7925: scheed uit
enkelvoud verleden tijd van uitscheiden
Ik scheed uit.
Jij scheed uit.
Hij, zij, het scheed uit.
@Anoniem-7925: Hahaha !
@Anoniem-3838: uiteindelijk, maar nu nog niet. Dus doen ze goed werk,toch?
@Anoniem-3838: Inderdaad! Oudere firmware van de PS5 is al gehacked trouwens.
Met deze update wordt de resolutie van de PS5 (games) terug geschaald zodat de games er mooier uitzien op de PS5 Pro.
Jammer dat er geen themas inzitten zoals dat bij de ps4 was. Die heb ik destijds aangeschaft en zijn nu dus waardeloos.
@Anoniem-7495: prices dit
Update downloaden naar usb stick via pc en dan op de ps5 in recovery mode opstarten en update van usb downloaden. misschien helpt het
@Anoniem-1786: +1
Zorgt deze update voor nog meer game crashes.. op de orginele PS5 sinds dat de slim uit is heb ik alleen maar problemen met de originele.
@Anoniem-538: misschien even je database reconstrueren als je zoveel problemen ervaart?
Gedownload, was nog geen eens 1 min werk. Handige update wellicht je merkt er zelf niks van maar dat is denk ik de bedoeling.
@Anoniem-4092: Waarom lees jij het?
@Anoniem-7500: SHIT HAPPENS HÙHHH⁉️
@Anoniem-4092: waarom klik jij het aan? en nog erger, waarom lees je het?
Top nu graag die 30jarig jubileum meuk verwijderen.
@Anoniem-1786: Je kan folders aanmaken. Als je in je game bibliotheek bent, ga je op “your collection” zodat je alle games ziet die je bezit. Links zou je een icoontje moeten zien staan die er uit ziet als een mapje met een plusje ernaast. Dit is het create gamelist icoontje. Hopelijk heeft dit je geholpen.
@Anoniem-4092: thanks
@Anoniem-7495: ja wortel het is nodig