The Blood of Dawnwalker is 30 tot 40 uur lang

Vorige maand onthulde Rebel Wolves, de studio die bestaat uit ex-CD Projekt Red-ontwikkelaars, hun eerste game: The Blood of Dawnwalker. Nu heeft creative director Mateusz Tomaszkiewicz in gesprek met GamesRadar onthuld dat spelers zich 30 tot 40 uur bezig zullen kunnen houden met de game zodra deze uit is.

Verder stelt Tomaszkiewicz dat de studio AAA-games als maatstaaf neemt voor de kwaliteit, maar dat het spel vanzelfsprekend kleiner in schaal en speelduur zal zijn, aangezien het hun eerste project is.

“In terms of quality, we definitely look at AAA, because this is where we are coming from, the quality level of The Witcher 3. Definitely, our games are not as huge in terms of the amount of content and gameplay hours. We are a smaller studio, and this is our first project, so we definitely are building something smaller. But we want to build something as robust in terms of quality, maybe a bit shorter.

The Blood of Dawnwalker is momenteel in ontwikkeling voor de PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc. Er is nog geen officiële releasedatum bekend.

  1. Anoniem-9319's avatar

    Waarom moeten games tegenwoordig allemaal zolang duren?
    Wat is er mis met 10 tot 15uur?
    Mijn game-tijd is al zwaar beperkt nu ik twee kinderen heb en fulltime werk, ik wil meer dan 1 game uitspelen. Als ze allemaal zolang duren moet ik keuzes gaan maken en koop ik minder… 15uur is ook een uitstekende duur voor het uitspelen van een game, en op naar de volgende

    0
  2. Anoniem-1819's avatar

    @Anoniem-9319: Ik zie ook liever kortere games, zorgt er ook voor dat je sneller weer een nieuwe game hebt aangezien het tegenwoordig zo lang duurt om te maken. Daarbij mogen ze dan wel de prijzen aanpassen, want als je dan nog steeds 80 euro blijft betalen wordt het wel heel duur..

    0
  3. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-9319: 30 tot 40 uur is prima denk dat hij de completionist tijd geeft.
    maar ik snap je ding hoor.
    Zie maar als een arkham asylum
    Alleen verhaal en dergelijke was je denk 8-10 uur klaar mee.
    Wil je alle collectibles en platinum trophy en challenge maps doen misschien 20-25 uur

    0
  4. User  avatar
    2144 XP

    Ben ik het helemaal mee eens. Kijk trouwens wel erg uit naar de game. Hopelijk snel gameplay beelden.

    0
  5. Anoniem-2550's avatar

    @PvdW90:

    Waar ben je het mee eens?

    0
  6. User  avatar
    2144 XP

    @Anoniem-2550: met anoniem 9319. Vergeten te taggen. My bad!

    0
  7. Anoniem-1105's avatar

    @Anoniem-9319: Als een game goed is wil ik er wel honderden uren aan besteden. Ik heb soms het gevoel van: “ben ik nu al aan het einde, wat zonde”. Je krijgt tenminste waar voor je geld, als een game goed is en lang duurt.

    0
  8. Anoniem-2089's avatar

    Het probleem is niet de duur van een game. Maar of het kwaliteit of kwantiteit is.

    0
  9. Anoniem-6845's avatar

    @Anoniem-2089:

    Oh zo, oké.

    0
  10. Anoniem-8889's avatar

    @Anoniem-9319:

    Zeg, er zijn genoeg kortere games die je wel kan spelen.
    Daarbij verplicht niemand je om.te voortplanten of om full time te werken, dat zijn keuzes die je maakt en die kunnen nadelige gevolgen hebben op sommige vlakken, hier dus 1 van.
    Laten we aub niet de gehele industrie aanpassen naar alle pappas en mammas om ons heen.
    Leer combineren of accepteren ipv assimileren.

    0
  11. Anoniem-8570's avatar

    @Anoniem-1819: ze hebben het erover om de prijzen naar 100 euro te verhogen zodra GTA 6 uit komt, dus ik ben het eens dat de prijs eerder naar beneden wordt gesteld afhankelijk van lengte of kwaliteit

    0
  12. User  avatar
    233 XP

    @Anoniem-9319:
    Wat is het probleem? We leven in de wereld van de zombie kids. Geef ze een telefoon of tablet met tiktok erop en papa ken rustig gamen:-)
    Maar even serieus, van mij mogen dot soort games echt wel lekker lang duren.
    15 uur vind ik dan te kort. Daar heb je genoeg andere games voor. 40 uur lijkt me prima en 80 kan ik ook prima aan.
    En ik heb ook 2 kinderen en werkweken van 50 tot 60 uur vaak

    0
  13. Anoniem-9731's avatar

    @Anoniem-9319: volledig mee eens!

    0
  14. Anoniem-7688's avatar

    Ik speel de helft tegenwoordig al niet meer uit omdat ik er halverwege op uitgekeken ben, helemaal dikke prima dus!

    0