Ondanks dat Prince of Persia: The Lost Crown, niet alleen bij ons, mooie cijfers ontving, moeten we niet al te snel een vervolg verwachten, aangezien het ontwikkelteam opgeheven is. Dit wil echter niet zeggen dat de game zelf niet op meer platformen kan verschijnen, want dat is net wat er staat te gebeuren.
Ubisoft heeft namelijk aangekondigd dat de game op 14 april zal uitkomen voor iOS en Android, waarmee de game dus ook op mobile speelbaar wordt. De onderstaande trailer toont een heleboel accessibility opties die je kunnen helpen bij het spelen van de game. Maak je dus zeker geen zorgen, zelfs als je dikke vingers hebt kan je met een gerust hart van deze parel genieten.
“aangezien het ontwikkelteam opgeheven is”
Zo jammer. Game is echt een parel.
Dit was mijn op een na beste game van 2024. Wat een geweldige gameplay, echt van genoten. Jammer dat we nooit meer een vervolg zullen zien.
Hoor het de gamers nog roepen
‘we willen wat nieuws en geen herhaling van oudere ip’s!! We zijn het zat!!!’
Komt er wat nieuws, kopen ze het niet om vervolgens gewoon weer fifa en call of duty aan te schaffen
Misschien wel lachen aangezien ik samsung fold 6 heb. Maar normaal gesproken speel ik alleen op me ps5 pro.
Zo’n game is tooch niet te spelen op touch screen…. Daar heb je een controller met sticks voor nodig
@Anoniem-2196:
Genoeg mensen die dat wel kunnen.
@Anoniem-2196: Het kan vast maar of het goed te doen is… Haha, beste kun je dan zo’n controller hebben voor je telefoon ja.
Prachtige game, met gelukkig voor mij, een instelbare moeilijkheidsgraad.