Bekijk hier een hoop gameplay van diverse Nintendo Switch 2 games


Nintendo heeft afgelopen week een hoop informatie over de Nintendo Switch 2 bekendgemaakt, waaronder de releasedatum en prijs. Ook liet Nintendo verschillende games zien aan media op een speciaal evenement, waarbij wij aanwezig waren.

In onze previews heb je al meer kunnen lezen over Mario Kart World, Donkey Kong Bananza, Metroid Prime 4: Beyond en later mag je nog een preview van Drag x Drive verwachten. Via Nintendo Treehouse livestreams is veel nieuwe gameplay van deze games gedeeld en mocht je benieuwd zijn, dan kan je de video’s hieronder bekijken.

Mario Kart World

Donkey Kong Bananza

Metroid Prime 4: Beyond

Drag x Drive

Nintendo Switch 2 Welcome Tour

GameChat & GameCube

The Legend of Zelda

Super Mario Party Jamboree

  1. Anoniem-944's avatar

    Nu al beter dan 5 jaar Ps5 !

    0
  2. Anoniem-1491's avatar

    Ik krijg een heel onpasselijk gevoel als ik 4 volwassenen schaapachtig hoor lachen en super irritant zie doen bij de party games. Wat verschrikkelijk! Ik heb tot op heden nog geen game gezien die mij kan triggeren om de Switch 2 te kopen. Voorlopig wacht ik daarom nog maar even af, tot er leukere games op de markt komen.

    0
  3. Anoniem-3246's avatar

    @Anoniem-1491: sorry hoor maar als je Donkey Kong Bananza niks vind is gewoon niks voor je

    0
  4. Anoniem-3356's avatar

    @Anoniem-3246: het is ook niets. Heel saai, niet mijn DK

    0
  5. Anoniem-9457's avatar

    @Anoniem-3356: Deze DK lijkt inderdaad op een game die draait om een gimmick en verder inhoudelijk niet zoveel te bieden heeft. Ik heb door DK en MK voorlopig nog geen Switch 2 besteld. Beide games kunnen mij niet pakken. En ook mede door het gebrek aan een OLED scherm. MP4 ga ik waarschijnlijk gewoon nog op mijn Switch OLED spelen.

    0
  6. Anoniem-7084's avatar

    Leuk mario Kart en Donkey kong lijkt me juist tof.

    Ook afgelopen week de mk bundel besteld.

    Echt zin in kan haast niet meer wachten.

    0
  7. Anoniem-6517's avatar

    @Anoniem-944: Vindt je..? Hieruit (de video’s hierboven) trek Ik de conclusie dat de Switch 2 totaal niks voor mij is.

    0
  8. Anoniem-5112's avatar

    Ik heb PS3 titels gespeeld die er beter uit zagen dan dit. En dan begrijp ik best dat niet alles om de graphics draait en het bij Nintendo om de funfactor gaat, maar om daar dan prijzen aan te koppelen van 80-90 euro per game, is schandalig. Dat kun je doen als je grensverleggende games ontwikkelt en uitgeeft. Niet wanneer je games maakt die we 15 jaar geleden al hadden of hadden kunnen hebben.

    Feit is dat als deze games uitgebracht zouden worden op een concurrerend platform en niet het Nintendo label zouden hebben, dat niemand daar 80 euro voor neer zou leggen.

    Het is sentiment en groepsdenken dat mensen hier volgens mij naartoe beweegt.

    0
  9. Anoniem-1559's avatar

    @Anoniem-3246:
    Ik vind het ook maar niks allemaal. Weer allemaal games voor kinderen en volwassen mafkezen. Ik had graag een iets meer realistische look gezien voor Metroid, nu is de game een beetje blijven hangen in de GC tijd. Ook bij Zelda, ik zie liever een 3d Zelda zoals ze waren op de N64 en wii, maar dan met ietsje minder kinderlijke graphics. De 2 laatste 3d Zelda games vind ik totaal niks.

    0
  10. Anoniem-9251's avatar

    @Anoniem-1559: “Weer allemaal games voor kinderen en volwassen mafkezen”
    🙂

    0
  11. Anoniem-3554's avatar

    Ja als gra 6 naar switch 2 komt dat geeft iedereen interesse ik vind juist mooi gameplay ik heb ook pre orde geplaatst en de grote verrassing die nog komt is call of duty ik vraag me wel af als gra 6 naar toe komt hoe er dan gedacht word over de switch 2 maar voor mij is een leuk om dat ik jaren een nintendo gehad heb

    0
  12. Anoniem-3040's avatar

    @Anoniem-1491: als een echte game toerist hoe je praat.
    DK in 3d waar we vanaf de 64 opwachten niet goed vinden.
    Ga even ergens anders janken want van game houd dus niet.

    0
  13. Anoniem-6717's avatar

    DK en MK op de pre order en nu hopen dat het snel 5 juni is 🙂

    0
  14. Anoniem-1643's avatar

    Ik vind wel dat de graphics wel echt beter moet, dit zijn geen ps4 achtige graphics. Dat je dat voor mario kart niet doet oké, maar metroid prime en zelda moet echt beter.

    0
  15. Anoniem-9312's avatar

    Wat een gejank over graphics. En jullie zijn Nintendo fans? Hou op. Ga aub een pc kopen.

    0
  16. Anoniem-7579's avatar

    @Anoniem-9312: “En jullie zijn Nintendo fans?”
    Uh………niet echt.

    0
  17. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-9457: Nintendo deelt altijd eerst een basistrailer en daarna in trailer 2 wat een game allemaal te bieden heeft. Zo was dit ook met bijvoorbeeld Mario Odyssey. In trailer 2 zag je pas dat je alles kon overnemen.. En gezien hier het Mario Odyssey team achter zit gaat het echt nog wel meer bieden. We hebben een klein stukje gezien.

    0
  18. Anoniem-7634's avatar

    @944
    Laat me niet lachen joh, ziet er allemaal wel heel magertjes uit.

    0
  19. User  avatar
    1583 XP

    @Anoniem-9457:

    [quote]En ook mede door het gebrek aan een OLED scherm. MP4 ga ik waarschijnlijk gewoon nog op mijn Switch OLED spelen.[/quote]
    Dit sentiment lees ik best veel. Opzich begrijpelijk want OLED is nu eenmaal mooier dan LCD. Maar… Dit is wel een 120hz(!) scherm met VRR. Met een OLED had je een 60hz scherm gekregen zonder VRR en was de prijs waarschijnlijk alsnog hoger geweest én minder Switches beschikbaar bij launch.
    Persoonlijk heb ik dan toch echt liever een 120hz LCD met VRR ipv een 60hz OLED.

    0
  20. Anoniem-2373's avatar

    De prijs gaat steigen van de switch nu dus gaat na 600

    0
  21. Anoniem-2066's avatar

    @Kassandra: OLED kan ook gewoon 120Hz draaien. Heeft de iPad ook geen moeite mee.

    0
  22. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-1643: Metroid Prime 4 niet goed? Metroid Prime 4 moet ook draaien op de Switch. En de Switch 2 versie ziet er echt stukken beter uit. En Donkey Kong dat ziet er ten eerste ook goed uit want dat alles kapot kan vergt natuurlijk ook veel kracht. Maar ik denk dat ook Donkey kong en Mario kart world eerst voor de Switch 1 in ontwikkeling waren. Maar toen ze zagen hoe goed Mario kart het deed ze besloten hebben Dlc uit te brengen voor Mario kart 8. En deze game ontwikkeling vrij vroeg naar de Switch 2 is gegaan. En Donkey kong kwamen ze er achter dat de game niet kon op de Switch hardware en toen ook is doorgeschoven voor de Switch 2. Eigenlijk hadden ze dit besluit ook moeten nemen voor Tears of the Kingdom. Want je ziet in comparsion video’s dat deze game er echt veel beter uitziet en ook veel strakker draait.

    0
  23. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-2373: In de Usa misschien maar niet hier.

    0
  24. Anoniem-5805's avatar

    nieuw uitmelk systeem

    0
  25. User  avatar
    1011 XP

    @Anoniem-944:
    HAHAHAHAHA

    0
  26. User  avatar
    1011 XP

    Mijn oude N64 kindergevoel komt weer naar boven, maar het zal helaas even moeten wachten.
    Ik game veel te weinig in 2025 om zoveel te investeren in nieuwe console!

    0