Fantasy Life i krijgt een upgrade voor Switch 2

Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time is nog maar een week uit, maar mag nu al een succes genoemd worden met maar liefst 500.000 verkochte exemplaren. Ontwikkelaar Level-5 heeft laten weten dat de game ook op de Nintendo Switch 2 zal uitkomen en dat er een betalende upgrade mogelijk zal zijn.

De Switch 2 versie zal volgens Level-5 sneller laden, betere graphics en een hogere framerate hebben. Deze upgrade zal je vanaf de Switch 2 uitkomt op 5 juni kunnen downloaden en zal slechts € 2,27 kosten. Koop je de game voor het eerst op de Switch 2, dan betaal je de standaardprijs plus deze kleine meerkost.

Als dat nog niet genoeg nieuws was, heeft het team achter deze game ook al bevestigd dat er gratis DLC zit aan te komen voor Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time.

Meer FANTASY LIFE i: The Girl Who Steals Time

Meer