Details en beelden van twee Black Ops 7 multiplayer modi gelekt


Als afsluiter van de Xbox Games Showcase begin deze maand werd Call of Duty: Black Ops 7 officieel aangekondigd. De trailer was cinematisch en gaf dus weinig echt inhoudelijke informatie prijs en sindsdien hebben we er ook weinig van vernomen, maar nu zijn er wat details gelekt.

Activision heeft per ongeluk via de Xbox app wat afbeeldingen en informatie over twee modi voor Black Ops 7 gedeeld. Dit naar aanleiding van een interne playtest die dit weekend plaatsvindt en hoewel de info weer weg is, gaat het al rond op het web.

Zo bevat de game een 20 versus 20 Skirmish modus en een 6 versus 6 Overload modus. De omschrijving van de eerste modus is: twee teams van 20 man vechten op een grote map om opdrachten te voltooien. De tweede modus: twee teams van 6 man vechten over de controle van een EMP-apparaat dat bij het hoofdkwartier van de tegenstander afgeleverd moet worden.

“Prepare to squad up with friends or play solo in a thrilling and innovative Co-op Campaign, harness near-future weaponry in a signature Multiplayer experience packed with brand-new maps and descend into the next twisted chapter of Round-Based Zombies in the heart of the Dark Aether.”

Hieronder wat afbeeldingen.

  1. Anoniem-6851's avatar

    Lachwekkend slecht

    0
  2. Anoniem-1652's avatar

    @Anoniem-6851: Miljoenen meer spelers dan al die zogenaamd goeie ps5 exclusives

    0
  3. Anoniem-6497's avatar

    @Anoniem-1652: een Season game met een single player game vergelijken maak je wel erg retared he.

    0
  4. Anoniem-6419's avatar

    @Anoniem-6497:

    Hahahaha. Welke singleplayer game ?

    0
  5. Anoniem-5765's avatar

    @Anoniem-1652: noshit het is multiplayer he,je vergelijking met singleplayer games is gewoon ridicuul

    0
  6. Anoniem-1940's avatar

    absolute dogshit, kan niet wachten op skins met nicki minaj taylor swift,eenhoorns,pikachus etc

    ´´they massacred my boy´´

    sadface

    0
  7. Anoniem-6297's avatar

    Dit wordt de doodsteek voor COD. Komt goed uit voor Battlefield

    0
  8. Anoniem-463's avatar

    @Anoniem-6297: zal ervan afhangen wat battlefield gaat zijn. Hopelijk terug in de richting van bf3 met de sfeer van bf1. En niets van dat moderne publiek.

    0
  9. User  avatar
    98 XP

    D’r zal vast een doelgroep voor zijn, maar die opgepimpte robothond van het eerste plaatje zegt mij al dat dit niet “mijn deel” gaat worden. Die nieuwe Battlefield, ook al hebben we er nog maar zo weinig van gezien, lijkt wat meer de (wat mij betreft) goede richting in te gaan: weer terug richting de setting en sfeer van BF 3. Laten we het positief bekijken: deze games lijken zich dus van elkaar te gaan onderscheiden en dus is er voor iedereen wat wils. Iedereen wint!

    0
  10. Anoniem-3161's avatar

    @Anoniem-1652: Cod is lachwekkend slecht kinderen zijn nu eenmaal gauw tevreden

    0
  11. User  avatar
    135 XP

    COD = al jaren dood!

    0

Meer Call of Duty: Black Ops 7

Meer